Про надання згоди на здачу в оренду частини приміщення поліклініки Здолбунівської центральної районної лікарні

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ проект

 

від 23 травня 2012 року                    № ____

 

Керуючись частиною 7 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі звернення Здолбунівської центральної районної лікарні від 29.02.2012 №369-01/13, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

вирішила:
1. Дати згоду Здолбунівській центральній районній лікарні на здачу в оренду частини приміщення поліклініки Здолбунівської центральної районної лікарні, площею один квадратний метр, яке є спільною власністю територіальних громад району, для встановлення кавового автомата, у відповідності до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад району, затвердженого рішенням районної ради від 20 грудня 2007 року №306 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад району».
2. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Сидорню В.М.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження.

Голова ради                                      В.Тимощук

Посилання