Про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2012 рік

 

У К Р А Ї Н А

 

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шосте скликання) 

РІШЕННЯ проект

 

від «___» _____________ 2011 року № ____

 

Заслухавши інформацію начальника управління економіки районної державної адміністрації Бухало В.В. «Про хід виконання рішення районної ради від 22 лютого 2012 року №265 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2012 рік», районна рада відзначає, що заходи, спрямовані на реалізацію пріоритетних завдань соціально-економічного розвитку району, в основному виконуються.
Керуючись п.1.16, п.1.28 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

вирішила:
1. Інформацію «Про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2012 рік» (інформація додається) взяти до відома.
2. Заходи Програми-2012, які виконані, зняти з контролю, а не виконані залишити на контролі і перенести на виконання у 2013 році.
3. Доручити районній державній адміністрації розробити Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2013 рік з урахуванням основних завдань і положень Стратегії економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на період до 2015 року, соціально-економічної ситуації в районі, наявності бюджетних призначень на 2013 рік, першочерговості виконання заходів та подати її на затвердження районною радою в установленому порядку.
4. Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади, структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та відомств, районним організаціям і установам, суб’єктам господарювання району продовжити роботу щодо забезпечення стабілізації роботи у галузях господарського комплексу, соціальній та гуманітарній сферах району.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради відповідно до визначених функцій та повноважень.

Голова ради                                В.Тимощук


Посилання