Про районну цільову програму «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року

У К Р А Ї Н А
ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
( шосте скликання )

РІШЕННЯ 

від 19 грудня 2012 року                  № 420

 

З метою покращення реалізації прав і задоволення потреб інвалідів нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності, керуючись п.16 ч.1ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2012 № 706 «Про затвердження Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.09.2012 № 518 «Про обласну цільову програму щодо реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити районну цільову програму «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22.10.2012 № 584 «Про районну цільову програму щодо реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року», згідно з додатком.
2. Райдержадміністрації :
- забезпечити виконання заходів даної Програми ;
- про хід виконання Програми інформувати районну раду щороку до 10 січня;
- при формуванні районного бюджету на відповідні роки передбачати у видатковій частині бюджету кошти на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.
3.Організацію виконання рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації М.Аніскіна.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності , етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення ( Януль В.С. ).

 

Голова ради                  В.Тимощук

Посилання