Про звернення президії районної ради до в.о. Президента України О.В. Турчинова та голови Рівненської обласної державної адміністрації С. Л. Рибачка щодо призначення голови та заступників Здолбунівської районної державної адміністрації

У К Р А Ї Н А
ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я ПРЕЗИДІЇ
від 05 березня 2014 року №22

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія районної ради
вирішила:

Схвалити текст звернення президії районної ради до в.о. Президента України Олександра Валентиновича Турчинова та голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Леонідовича Рибачка щодо призначення голови та заступників Здолбунівської районної державної адміністрації, додається.

Голова ради        В.Тимощук

Звернення президії районної ради
до в.о. Президента України Олександра Валентиновича Турчинова та голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Леонідовича Рибачка щодо призначення голови та заступників

Здолбунівської районної державної адміністрації

      З метою втілення в життя ідей та ідеалів Майдану, встановлення реального народовладдя, президія Здолбунівської районної ради та представники громадськості просять Вас перед призначенням голови Здолбунівської районної державної адміністрації і його заступників погодити кандидатури на ці посади з сесією районної ради, яка відбудеться 12 березня 2014 року. 
      У роботі сесії візьмуть участь представники політичних партій, громадських організацій.
Рішення сесії буде винесено на віче Здолбунівської громади.
      На наше переконання така процедура надасть більшої легітимності призначеним керівникам і зніме можливу напругу в суспільстві.

СХВАЛЕНО
Рішення президії
від 05 березня 2014 року №22

Посилання