Про передачу стадіону «Локомотив» на баланс Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи

У К Р А Ї Н А
ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я ПРЕЗИДІЇ
від 11 березня 2014 року                         №24

 

Станом на березень 2014 року в Здолбунівському районі працює ДЮСШ Здолбунівської районної ради. В школі культивуються такі види спорту, як футбол, баскетбол, боротьба, важка атлетика. На даний час на балансі школи перебувають спортивні майданчики по вул.Яворницького та територія колишнього спорткомплексу «Колос» по вул.Паркова. Наявність даних споруд не забезпечують проведення повноцінних учбово-тренувальних занять ні для одного виду спорту, що культивуються в школі. Школа вимушена орендувати інші приміщення, в тому числі, в Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту по вул.Старомильській. На утримання орендованих приміщень витрачаються значні бюджетні асигнування та зусилля технічних працівників школи.
Поряд з тим у власності територіальної громади м.Здолбунів є стадіон «Локомотив», на утримання якого кошти у міському бюджеті не виділяються, тому власник змушений віддати його у безкоштовне користування для громадської організації ФК «Локомотив». Стан утримання стадіону та ефективність його використання викликає у громадськості занепокоєння та запитання, про що були звернення в Здолбунівську району та міську ради.
Враховуючи вище викладене, з метою ефективного використання бюджетних коштів та майна громади, президія районної ради

в и р і ш и л а:

Рекомендувати Здолбунівській міській раді вивчити доцільність передачі на баланс Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи стадіону «Локомотив».

 

Голова ради                                   В.Тимощук

Посилання