Про звернення президії Здолбунівської районної ради до мешканців району з приводу збору коштів на потреби солдатів-земляків

 

У К Р А Ї Н А
ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я ПРЕЗИДІЇ
від 20 червня 2014 року №29
 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія районної ради
вирішила:

1. Схвалити текст звернення президії Здолбунівської районної ради до мешканців району з приводу збору коштів на потреби солдатів-земляків, додається.
2. Рекомендувати територіальним громадам району оголосити збір коштів на потреби бійців Рівненського Батальйону Територіальної Оборони та інших військових формувань Збройних Сил України, Внутрішніх військ, які були призвані по частковій мобілізації Здолбунівським районним військовим комісаріатом.
3. Створити робочу групу відповідальних осіб за збір коштів на потреби бійців Рівненського Батальйону Територіальної Оборони та інших військових формувань Збройних Сил України, Внутрішніх військ, які були призвані по частковій мобілізації Здолбунівським районним військовим комісаріатом у складі: Симонця Віктора, Лех Вікторії, Бондарця Олександра, Ковальчук Жанни, Ридош Любові, Тищенка Олега, Смірнової Олени, Шменделя Юрія, Куляші Оксани (за згодою).
4. Рекомендувати:
4.1 Координаційному штабу при Здолбунівській районній раді та робочій групі відповідальних осіб за збір коштів проводити засідання відповідно до необхідності.
4.2 Соціальним службам (Бортник М.І., Павлова Т.Ф., Ліщинський А.Д., Гуляр М.В.) вивчити потреби та надавати соціальні, психологічні, інформаційні та інші (за необхідності) послуги сім'ям військовослужбовців призваних до Збройних Сил України.
5. Контроль за виконання рішення президії залишаю за собою.

 

 

 

Голова ради                                   В.Тимощук

 

 

 

Звернення
президії Здолбунівської районної ради до мешканців району
з приводу збору коштів на потреби солдатів-земляків

 

 

 

Україна вже кілька місяців перебуває в стані неоголошеної війни. Частина нашої території окупована, щодня гинуть люди. Армія, по суті знищена попередньою антиукраїнською владою, відроджується у важких боях з терористами і бандитами, яких озброює і підтримує Російська Федерація.
Наші земляки також беруть участь у військових діях на Сході України, захищаючи зі зброєю в руках незалежність нашої держави. Не всі можуть бути на передовій, але кожен може допомогти нашим солдатам.
Президія районної ради закликає кожного долучитися до збору коштів на потреби наших солдатів. Армія не має найнеобхіднішого, особливо наші хлопці потребують засобів захисту.
Зібрані кошти будуть використані на придбання необхідного саме нашим землякам.
Долучіться до підтримки тих, хто не дозволяє російським окупантам дійти до наших осель у цій війні! Допоможіть нашим захисникам!

СХВАЛЕНО
рішення президії районної ради
 від 20 червня 2014 року № 29

 

 

Посилання