Про хід виконання програми будівництва, реконструкції дошкільних навчальних закладів району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 19 грудня 2012 року №423

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)

РІШЕННЯ 

від “25”лютого 2015 року                   №823

Заслухавши та обговоривши інформацію в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Лук‘янчук М.В. про хід виконання програми будівництва, реконструкції дошкільних навчальних закладів району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 19 грудня 2012 року №423, районна рада відзначає, що протягом 2013-2014 років з метою реалізації Програми було виконано ряд заходів.
Зокрема, виготовлено проектно-кошторисну документацію на об’єкти: «Будівництво дошкільного навчального закладу в с.Новомильськ по вул.Центральна,3-А на території Копитківської сільської ради Здолбунівського району», «Реконструкція дошкільного навчального закладу (дитячий садок "Малятко") в с.Івачків по вул.Нова,22 Здолбунівського району», «Реконструкція частини приміщення Дерманського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-гімназія» під дитячий садок в с.Дермань Друга Здолбунівського району», розпочато роботи з виготовлення робочих проектів «Реконструкція нежитлової будівлі контори під дитячий садок по вул.Шосова, 160 в с.Здовбиця» та «Будівництво П’ятигірського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад «Пролісок»», проведено інженерно-геодезичне розвідування для будівництва дошкільного навчального закладу по вул. І.Богуна в м.Здолбунів.
Керуючись пунктом 16 частини1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

1. Інформацію в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації М.Лук‘янчук про хід виконання програми будівництва, реконструкції дошкільних навчальних закладів району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 19 грудня 2012 року №423 взяти до відома.

2. Відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації продовжити роботу з виконання завдань програми.

3. Організацію виконання рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації Бондарчук В.М.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (М.Висоцький).

Голова ради                                 В. Тимощук

Посилання