Про надання згоди на передачу в оперативне управління архівного відділу Здолбунівської районної державної адміністрації приміщення комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Здолбунівської районної ради ..

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)

РІШЕННЯ 

                      від «25» лютого 2015 року                                     № 830

Відповідно до статей 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання архівного відділу райдержадміністрації, за погодженням з постійними комісіями, районна рада

вирішила:
1. Дати згоду на передачу в оперативне управління архівного відділу Здолбунівської районної державної адміністрації приміщення комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Здолбунівської районної ради Рівненської області», 1967 року введення в експлуатацію, загальною площею 56,5 метрів квадратних, балансовою вартістю 13195 грн., що знаходиться за адресою м.Здолбунів, вул.Шевченка, 177, і, яке є спільною власністю територіальних громад району.
Здолбунівській районній державній адміністрації надати повноваження балансоутримувача даного майна без зміни власника.
2. Архівному відділу Здолбунівської районної державної адміністрації провести приймання-передачу даного приміщення до 10 березня 2015 року у відповідності до чинного законодавства.
3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації, після оформлення відповідних документів, внести зміни до Переліку об`єктів спільної власності територіальних громад району та подати їх районній раді на затвердження.
4. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Щавінського В.Р.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Висоцький М.В.).

Голова ради                            В.Тимощук

Посилання