Про внесення змін до рішення районної ради від 22 жовтня 2014 року № 774 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та інвентаризацію будівель і споруд об’єктів районної комунальної власності»

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)

РІШЕННЯ 

від «25» лютого 2015 року                                                                     № 829

 

  Відповідно до частини 1 пункту 20 статті 43 та статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення районної ради від 21 травня 2014 року № 684 «Про інвентаризацію об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району», за погодженням з постійними комісіями, президією районної ради, районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та до відомості інвентаризації будівель та споруд спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, затверджених рішенням районної ради від 22 жовтня 2014 року № 774 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад
Здолбунівського району та інвентаризацію будівель і споруд об’єктів районної комунальної власності», згідно з додатками 1,2, що додаються.

2. Організацію виконання рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Висоцький М.В.).

Голова ради                          В.Тимощук

 

Додаток 1
до рішення районної ради
від_________________2015 року
№ ___________

 

Зміни до переліку

                                        об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району

 

Включити до переліку:

 

Найменування об’єкта

                       Адреса

Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Здолбунівської районної ради Рівненської області»

м.Здолбунів, вул. Шевченка, 177

Заступник голови ради                            І.Жовтанюк

Посилання