Про встановлення рангу та оплату праці заступника голови районної ради Жовтанюка І.Б.

|
У К Р А Ї Н А
ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я 

від “25” лютого 2015 року                                                                      №832

 

Керуючись пунктом 4 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», згідно з статтями 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», з метою визначення умов оплати праці заступника голови районної ради Жовтанюка Ігоря Богдановича, за погодженням з постійними комісіями та президією, районна рада

вирішила:

1. Жовтанюку Ігорю Богдановичу – заступнику голови районної ради встановити місячний посадовий оклад згідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів». Індексацію проводити відповідно до вимог чинного законодавства.
2. Жовтанюку І.Б. встановити 7 ранг посадової особи органів місцевого самоврядування та встановити надбавку за ранг в розмірі 110 гривень.
3. Жовтанюку І.Б. визначити стаж служби в органах місцевого самоврядування станом на 25 лютого 2015 року – 8 років 5 місяців 3 дні встановити надбавку за вислугу років у розмірі 15 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, встановити надбавку за високі досягнення у праці у розмір 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
4. Жовтанюку І.Б. надати право на отримання матеріальної допомоги на оздоровлення при виході у відпустку та для вирішення соціально – побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати кожна.
5. Виплата надбавок та матеріальних допомог установлених пунктами 3,4 даного рішення здійснюються в межах затверджених районною радою річних видатків на оплату праці за наявності коштів.
6. Рішення набирає чинності з моменту складання довідки про результати спеціальної перевірки відповідно до Указу Президента України від 25 січня 2012 року №33 "Про порядок проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування".
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів (Мосійчук П.Й.)

Голова ради                          В.Тимощук

Посилання