Про Звернення депутатів Здолбунівської районної ради Рівненської області до Кабінету Міністрів України щодо погашення заборгованості Державним фондом сприяння місцевому

 

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

                                  від "25" лютого 2015 року                               №835

 

  Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

  Схвалити текст звернення депутатів Здолбунівської районної ради Рівненської області до Кабінету Міністрів України щодо погашення заборгованості Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні (додається).

Голова ради В.Тимощук

 

Звернення депутатів

Здолбунівської районної ради Рівненської області

до Кабінету Міністрів України щодо погашення заборгованості Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні

 

  Здолбунівською районною радою у 2013 році було виграно проект на Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування «Доглянута старість – впевненість у завтрашньому дні», який реалізовував Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), кошторис витрат якого становив 170 тис.грн. в тому числі:

  фінансування з фонду Конкурсу – 132800 грн.

  фінансування з боку учасника Конкурсу Здолбунівської районної ради – 33200 грн.;

  фінансування з боку учасника Конкурсу Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 4000 грн.

  Постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2013 р. № 743 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2013 рік, та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. № 165» надано субвенцію в розмірі 132,8 тис.грн. на реалізацію вищезгаданого проекту.

  18 листопада 2013 року між дирекцією Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та Здолбунівською районною радою укладено договір по реалізацію проекту.

З 24 до 31 грудня 2013 року було виконано робіт по благоустрою та поточному ремонту за даним проектом на суму 64640,06 (де 27900 грн. – фінансування з боку учасника Конкурсу Здолбунівської районної ради, 36740,09 грн. – фінансування з фонду Конкурсу) та видатки розвитку 5300 – фінансування з боку учасника Конкурсу Здолбунівської районної ради. Використати кошти в повному обсязі було неможливо.

  Акти на виконання вищезазначених робіт зареєстровані в районному управлінні Державної казначейської служби.

  Субвенція з Державного бюджету на реалізацію проекту надійшла в районний бюджет 30 грудня 2013 року, та в той же день була повернута.

Кредиторська заборгованість перед підрядником становить 36740,09 грн. (фінансування з фонду Конкурсу). Здолбунівська районна рада в повному обсязі виконала свої зобов'язання згідно договору.

3 листопада 2014 року Президент України підписав указ №840 «Про ліквідацію Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні».

Враховуючи вище викладене, просимо вирішити питання щодо виділення з Державного бюджету субвенції Здолбунівському районному бюджету на погашення заборгованості по реалізації грантового проекту.

СХВАЛЕНО

Рішення районної ради

від 25 лютого 2015 року

№835

Посилання