Про внесення змін до рішення районної ради від 28 січня 2014 р. №628«Про внесення змін до Порядку призначення, звільнення, погодження призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад

У К Р А Ї Н А
ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання )

РІШЕННЯ 
 від 21 жовтня  2015 року          № 910

Про внесення змін до рішення
районної ради від 28 січня 2014 року №628
«Про внесення змін до Порядку призначення,
звільнення, погодження призначення
та звільнення з посади керівників підприємств,
установ, організацій спільної власності
територіальних громад Здолбунівського району,
затвердженого рішенням районної ради від 20.02.2007р. №292»

 

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення ефективного управління майном спільної власності територіальних громад району, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:
1 Внести зміни до Порядку призначення, звільнення, погодження призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, затвердженого рішенням районної ради від 20.02.2007р. №292», виклавши підпункт 3.1.2. пункту 3 «Звільнення з посади, розірвання контракту» в новій редакції:
3.1.2. за розпорядженням голови районної державної адміністрації або наказом керівника відповідного структурного підрозділу райдержадміністрації у випадках:
- ініціативи Керівника;
- смерті Керівника;
- припинення трудового договору за угодою сторін;
- інших підстав, передбачених чинним законодавством.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Висоцький М.В.) та з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Ворон П.А.).

Голова ради                 В.Тимощук

//

Посилання