Про скликання п’ятдесят третьої сесії Здолбунівської районної ради шостого скликання

 

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

                    м.Здолбунів                                                                             22 червня 2015 року № 21

Про скликання п'ятдесят третьої сесії

Здолбунівської районної ради

шостого скликання

 

Відповідно до частин 4 і 9 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Здолбунівської районної ради:

1. Скликати п'ятдесят третю сесію Здолбунівської районної ради шостого скликання з 17 липня 2015 року.

2. Провести пленарне засідання п'ятдесят третьої сесії районної ради шостого скликання 22 липня 2015 року о 10.00 годині у сесійній залі районної ради (м.Здолбунів, вул.Грушевського,14) з орієнтовним порядком денним, що додається.

3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний п'ятдесят третьої сесії районної ради та графіки проведення засідань постійних комісій.

4. На сесію районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради від Здолбунівського району, голову та заступників голови районної державної адміністрації, сільських, селищного та міського голів, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників районних установ, підприємств, організацій, представників засобів масової інформації.

5. Повідомлення про скликання п'ятдесят третьої сесії районної ради шостого скликання оприлюднити на офіційному веб-сайті Здолбунівської районної ради та в районній газеті «Нове життя».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в. о. керуючої справами виконавчого апарату районної ради Герасимчука О. В.

                                         Голови ради                                          В. Тимощук

Посилання