Про внесення змін до рішення президії районної ради від 20 червня 2014 року №29 «Про звернення президії Здолбунівської районної ради до мешканців району з приводу збору коштів на потреби солдатів-земляків»

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я ПРЕЗИДІЇ
від “13” липня 2015 року                                                                    №34

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015р. №451 «Про затвердження Порядку здійснення публічного збору благодійних пожертв для забезпечення бойової, мобілізаційної готовності, боєздатності та функціонування Збройних Сил України», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія районної ради

в и р і ш и л а:

1. Внести зміни до рішення президії районної ради від 20 червня 2014 року №29 «Про звернення президії Здолбунівської районної ради до мешканців району з приводу збору коштів на потреби солдатів-земляків», а саме:
- пункт 3 та підпункт 4.1 пункту 4 рішення вважати такими, що втратили чинність;
- підпункт 4.2. пункту 4 та пункт 5 вважати відповідно пунктами 3,4.
2. Рішення президії районної ради від 15 грудня 2014 року №32 «Про внесення змін в рішення президії районної ради від 20 червня 2014 року №29 «Про звернення президії Здолбунівської районної ради до мешканців району з приводу збору коштів на потреби солдатів-земляків» вважати таким, що втратило чинність.

Голова ради                                                                             В.Тимощук

Посилання