Про погодження призначення Теребійчук Валентини Георгіївни на посаду директора Здолбунівського районного будинку культури Здолбунівської районної ради Рівненської області

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(Шосте скликання)

РІШЕННЯ 

від 21 жовтня  2015 року                № 925

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 21 Закону України «Про культуру» відповідно до Порядку призначення, звільнення, погодження призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, Положення про Здолбунівський районний будинок культури Здолбунівської районої ради Рівненської області, затвердженого рішенням Здолбунівської районної ради від 22 жовтня 2008 року № 486 за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

1. Погодити призначення на посаду директора Здолбунівського районного будинку культури Здолбунівської районної ради Рівненської області Теребійчук Валентину Георгіївну.
2. Доручити відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації призначити Теребійчук Валентину Георгіївну на посаду директора Здолбунівського районного будинку культури Здолбунівської районної ради Рівненської області шляхом укладання з нею трудового договору (контракту).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Ворон П.А.).

Голова ради                          В. Тимощук

Посилання