Про надання згоди на передачу твердопаливного котла Будеразької амбулаторії загальної практики сімейної медицини

У К Р А Ї Н А
ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)

   РІШЕННЯ 

від 21 жовтня 2015 року                                                               № 916

 

 

 

Про надання згоди на передачу
твердопаливного котла Будеразької амбулаторії
загальної практики сімейної медицини

 

Відповідно до статей 43, 60, та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» щодо передачі Здолбунівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) твердопаливного котла, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада
вирішила:
1. Дати згоду комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» на передачу твердопаливного котла «WichlaczGK-1» вартістю 25012 грн., що розташований в приміщенні Будеразької амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою с.Будераж, вул. Радянська, 66, який є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, Здолбунівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
2. Доручити комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» передати з балансу, а Здолбунівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) прийняти на баланс вищевказаний твердопаливний котел у порядку, визначеному чинним законодавством.
3. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Висоцький М.В.).

Голова ради                                         В.Тимощук

Посилання