Про хід виконання Програми ефективності управління об’єктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.10.2012 №390

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)

РІШЕННЯ 

від 21 жовтня  2015 року                    № 908

 

 

 Про хід виконання Програми ефективності
управління об’єктами спільної власності
територіальних громад Здолбунівського району
на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням
районної ради від 24.10.2012 №390

 

Заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Бухало В.В. «Про хід виконання Програми ефективності управління об’єктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.10.2012 №390», районна рада відзначає, що з метою забезпечення реалізації державної та регіональної політики у сфері управління об’єктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, розроблені та затверджені Програмою заходи щодо виготовлення свідоцтв на право власності на будівлі та споруди об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та актів на постійне користування земельними ділянками, на яких розміщені об’єкти комунальної власності, в основному виконуються.
Станом на 01 вересня 2015 року наявні свідоцтва на право власності на будівлі та споруди та виготовлені акти на постійне користування земельними ділянками на 27 об'єктів нерухомості комунальної власності району, що складає 42% до завдання Програми.
У зв’язку з недостатнім фінансуванням, передбачені Програмою заходи виконуються не в повному обсязі.
З 2013 року на 2015 рік перенесено виготовлення свідоцтв на право власності та державних актів на постійне користування земельними ділянками, на яких розміщені будівлі та споруди, на 22 об’єкти комунального майна.
Керуючись п.16 та п.28 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:
1. Інформацію «Про хід виконання Програми ефективності управління об’єктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.10.2012 №390» взяти до відома, (інформація додається).
2. Здолбунівській районній державній адміністрації спільно з балансоутримувачами об’єктів комунальної власності району забезпечити виконання заходів Програми, передбачених на 2015 рік, в тому числі, які були не виконані протягом 2013-2014 років.
3. Продовжити термін дії Програми до 2017 року.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Висоцький М.В.).

Голова ради                              В.Тимощук

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

Про хід виконання Програми ефективності управління об'єктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.10.2012 №390

 

 

 

З метою забезпечення реалізації державної та регіональної політики у сфері управління об'єктами комунальної власності і районі діє Програма ефективності управління об'єктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району на 2012-2015 роки, затверджена рішенням районної ради від 24 жовтня 2012 року №390.

Фінансування Програми передбачено з районного бюджету.

До Програми включено заходи щодо виготовлення актів на постійне користування земельними ділянками, на яких розміщені будівлі та споруди об'єктів комунальної власності територіальних громад Здолбунівського району, та щодо виготовлення свідоцтв на право власності на будівлі та споруди об'єктів комунальної власності.

До виконання включено всього 64 об'єкти нерухомості, з яких: 4 заклади культури, 28- охорони здоров'я, 27 - освіти, 1- територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), 1- Здолбунівського районного управління юстиції, 1- КП «Здолбунівський відділ профілактичної дезинфекції».

На сьогоднішній день наявні свідоцтва на право власності на будівлі та споруди та виготовлені акти на постійне користування земельними ділянками на 27 об'єктів нерухомості комунальної власності району, що складає 42% до завдання Програми, в тому числі :

- на 3 заклади культури;

- 20 установ освіти, в тому числі на 16 загальноосвітніх закладів, 3 дошкільні заклади та ДЮСШ;

- на виробниче приміщення КП ««Здолбунівський відділ профілактичної дезинфекції» за адресою м.Здолбунів, вул. Шевченка,198,а;

- на 3 об'єкти охорони здоров'я.

У зв'язку з недостатнім фінансуванням, передбачені Програмою заходи виконуються не в повному обсязі.

З 2013 року на 2015 рік перенесено виготовлення свідоцтв на право власності та державних актів на постійне користування земельними ділянками, на яких розміщені будівлі та споруди, на 22 об'єкти комунального майна, в тому числі: 14 установ загальноосвітніх навчальних закладів, 8 дошкільних навчальних закладів, 6 закладів охорони здоров'я.

Не виготовлено свідоцтва на право власності та державного акта на право постійного користування земельною ділянкою на частину адмінбудівлі за адресою м.Здолбунів, вул.. Незалежності,64,б, що перебуває на балансі та в оперативному управлінні на балансі Здолбунівського управління юстиції.

 

 

Начальник відділу економічного розвитку,

торгівлі та міжнародного співробітництва

райдержадміністрації                                                       В.Бухало

 

 

 

 

Посилання