Про надання згоди на здачу в оренду частини нежитлового приміщення першого поверху стоматполіклініки Здолбунівської центральної районної лікарні

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)

РІШЕННЯ

від 21 жовтня 2015 року          № 917

 

 

 Про надання згоди на здачу в оренду 
частини нежитлового приміщення
першого поверху стоматполіклініки
Здолбунівської центральної районної лікарні

 

 

Керуючись частиною 6 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі клопотання Здолбунівської центральної районної лікарні, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:
1. Дати згоду Здолбунівській центральній районній лікарні на здачу в оренду частини нежитлового приміщення першого поверху стоматполіклініки Здолбунівської центральної районної лікарні, загальною площею 20,0 метрів квадратних, що знаходиться за адресою: м.Здолбунів, вул. Степана Бандери, 1а і перебуває на балансі Здолбунівської центральної районної лікарні, та яке є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, для здійснення підприємницької діяльності (виготовлення незнімних та знімних зубних протезів).
2. Доручити Здолбунівській центральній районній лікарні провести укладання договору оренди частини вищевказаного приміщення у відповідності до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, затвердженого рішенням районної ради від 23 жовтня 2013 року №566 «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2007 року №306 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад району» та рішення районної ради від 20 грудня 2007 року №305 «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району».
3. Організацію виконання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Висоцький М.В.).

Голова ради                       В.Тимощук

Посилання