Про районну програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці на 2016 – 2018 роки

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)

РІШЕННЯ 

від 21 жовтня  2015 року                          № 914

 

Про районну програму розвитку
міжнародного співробітництва та
міжрегіональної співпраці
на 2016 – 2018 роки

 

З метою створення належних умов для розвитку і організації міжнародної співпраці у сфері зовнішньоекономічної діяльності, сприяння активізації економічних зв’язків та виходу на зовнішній ринок розташованих на території району підприємств та установ, керуючись пунктом 16 частини1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями та президією районної ради, районна рада
вирішила:
1. Затвердити районну програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці на 2016 – 2018 роки (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 11 вересня 2015 року №332 «Про районну програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці на 2016 – 2018 роки» (додається).
2. Районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету на 2016 -2018 роки передбачати кошти на реалізацію Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
3. Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади, структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та відомств, районним організаціям і установам, суб’єктам господарювання району, з метою реалізації заходів зазначеної Програми вжити дієвих заходів щодо створення сприятливих умов для залучення додаткових інвестиційних ресурсів в економіку району, створення сприятливих умов для реалізації експортного потенціалу, виходу на зовнішній ринок підприємств та установ району.
4. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Висоцький М.В.).

Голова ради                                В.Тимощук

Посилання