Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)

РІШЕННЯ 

від 21 жовтня 2015 року     № 929

 

Про районну програму відшкодування
відсотків за кредитами, залученими
фізичними особами на впровадження
енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки

 

З метою підвищення енергоефективності використання паливно-енергетичних ресурсів населення району через стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями та президією районної ради, районна рада
вирішила:
1. Затвердити районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015 – 2018 роки (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 11 вересня 2015 року №332 «Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015 – 2018 роки» (додається).
2. Районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету на 2015 -2018 роки передбачати кошти на реалізацію Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
3. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Висоцький М.В.).

 Голова ради                              В.Тимощук

Посилання