Про надання згоди на передачу з спільної власності територіальних громад Здолбунівського району в комунальну власність Будеразької сільської ради житлового будинку з добудовою, що знаходиться за адресою: с.Будераж, вул.Садова, 16

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)

РІШЕННЯ 

від 21 жовтня 2015 року                    № 931

 

 

 

Про надання згоди на передачу з спільної
власності територіальних громад
Здолбунівського району в комунальну
власність Будеразької сільської ради
житлового будинку з добудовою,
що знаходиться за адресою:
с.Будераж, вул.Садова, 16

 

Відповідно до статей 43, 60, та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рішення сесії Будеразької сільської ради та погодження комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», за погодженням з постійними комісіями, президією районної ради, районна рада

вирішила:
1. Дати згоду комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» на передачу житлового будинку з добудовою, що знаходиться за адресою: с.Будераж, вул.Садова, 16, який перебуває на балансі комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», та є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, в комунальну власність Будеразької сільської ради.
2. Доручити комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» провести передачу-приймання житлового будинку з добудовою до 20 листопада 2015 року у відповідності до чинного законодавства.
3. Рекомендувати Будеразькій сільській раді прийняти у власність вищезазначене приміщення.
4. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації після оформлення відповідних документів внести зміни до переліку об`єктів спільної власності територіальних громад району та подати їх районній раді на затвердження.
5. Організацію виконання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Висоцький М.В.).

Голова ради                 В.Тимощук

Посилання