Про надання згоди на здачу в оренду частини нежитлового приміщення першого поверху адміністративного приміщення Здолбунівської районної ради (вестибюлю)

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)

РІШЕННЯ 

від 21 жовтня 2015 року          № 933

 

Про надання згоди на здачу в оренду
частини нежитлового приміщення
першого поверху адміністративного приміщення
Здолбунівської районної ради (вестибюлю)

 

Керуючись частиною 6 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі клопотання комунального підприємства «Управління майном комплексом Здолбунівської районної ради», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:
1. Дати згоду комунальному підприємству «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» на здачу в оренду частини нежитлового приміщення першого поверху адміністративного приміщення Здолбунівської районної ради (вестибюлю), загальною площею 4,0 метри квадратних, що знаходиться за адресою: м.Здолбунів, вул. Грушевського, 14 і перебуває на балансі комунального підприємства «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради», та яке є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, для здійснення підприємницької діяльності (торгівля хлібобулочними та кондитерськими виробами).
2. Доручити комунальному підприємству «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» провести укладання договору оренди частини вищевказаного приміщення у відповідності до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, затвердженого рішенням районної ради від 23 жовтня 2013 року №566 «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2007 року №306 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад району» та рішення районної ради від 20 грудня 2007 року №305 «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району».
3. Організацію виконання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Висоцький М.В.).

Голова ради                         В.Тимощук

Посилання