Про надання грошової допомоги за кошти районного бюджету

УКРАЇНА

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
( шосте скликання)
РІШЕННЯ

від 21 жовтня 2015 року                 №937

 

Про надання грошової допомоги
за кошти районного бюджету

 

Розглянувши звернення жительки міста Здолбунів Здолбунівського району Рудик Наталії Володимирівни щодо надання грошової допомоги на лікування хворого сина на ювенільний ревматоїдний артрит та звернення жителя села Новомильськ Здолбунівського району Кравчука Олександра Віталійовича щодо надання грошової допомоги на лікування опікової хвороби, стадії гострої опікової токсемії дочки, керуючись ст.43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією та президією районної ради, районна рада
вирішила:

1. Надати грошову допомогу жительці міста Здолбунів Здолбунівського району Рудик Наталії Володимирівні в розмірі вісімнадцять тисяч гривень 00 коп. за кошти районного бюджету.
2. Надати грошову допомогу жителю села Новомильськ Здолбунівського району Кравчуку Олександру Віталійовичу в розмірі десять тисяч гривень 00 коп. за кошти районного бюджету.
3. Головним розпорядником коштів визначити управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету та фінансів (Мосійчук П.Й.) та з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю та соціального захисту населення (Януль В.С.)

Голова ради                         В.Тимощук

Посилання