Керівництво Здолбунівської районної ради відвідало Дерманські сільські ради

    Згідно Плану роботи Здолбунівської районної ради 16 лютого 2016 року голова районної ради Дацюк Олег Євгенійович та його заступник Бухало Олександр Павлович провели прийом громадян за місцем проживання у Дерманській Першій та Дерманській Другій сільських радах.
     Олег Євгенійович та Олександр Павлович відвідали Дерманську початкову школу. 
     На прийомі громадян до голови районної ради звернулися жительки с. Дермань Перший Лис Надія Савівна та Лучин Галина Миколаївна щодо надання їхнім синам, Лису Олександру Васильовичу та Лучину Леоніду Васильовичу учасникам антитерористичної операції, земельних ділянок в межах міста Здолбунів. 
      Головою районної ради в ході розмови було надано вичерпні роз’яснення заявницям.
     Також до голови районної ради звернулася Дацюк Мар'яна Марківна щодо надання фінансової допомоги на лікування її малолітнього сина, хворого на муковісцидоз. Олег Євгенійович повідомив, що питання по виділенню коштів на лікування дитини винесено на чергову сесію районної ради, яка відбудеться 24 лютого 2016 року.
     В с. Дермань Другий керівництвом районної ради проведено зустріч з педагогічним колективом Дерманської гімназії та громадою села, в ході якої були порушені питання щодо об’єднання громад, ремонту дороги (білощебенева) по вул. Зелена до будинку-музею українського письменника Уласа Самчука (20.02.1905 – 09.07.1987), відновлення графіку руху маршрутного транспорту через с. Верхів.
     Голова районної ради надав вичерпні роз’яснення щодо піднятих питань, а також взяв на особистий контроль питання щодо ремонту дороги по вул. Зелена та відновлення графіку руху маршрутного транспорту через с. Верхів.

alt

 

 

 

 

 

Посилання