Прийом громадян

 

    Згідно Плану роботи Здолбунівської районної ради 10 березня 2016 року голова районної ради Дацюк Олег Євгенійович та його заступник Бухало Олександр Павлович провели прийом громадян за місцем проживання у Півченській та Новомощаницькій сільських радах.

      В Півченській сільській раді на прийом до голови районної ради звернулися жителі села та начальник поштового відділення з проханням допомогти у вирішенні питання щодо збереження поштового відділення в селі. З метою вирішення даної проблеми, головою районної ради було ініційовано прийняття відповідного звернення депутатів Здолбунівської районної ради на позачерговій сесії до Кабінету Міністрів України, УДППЗ «Укрпошта», Рівненської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

      В селі Нова Мощаниця до керівництва районної ради звернулися жителі села із скаргою щодо незаконного спорудження дамби та встановлення бочок для виробництва деревного вугілля. Також було порушене питання нестачі підручників в школі та відсутності опалення у ФАП.

Всі звернення жителів Півченської та Новомощаницької сільських рад розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства України .

Посилання