Зустріч депутатів районної ради з керівниками установ культури

alt

alt 

 alt

   16 березня 2016 року відбулась зустріч депутатів районної ради з керівниками установ культури.

   В зустрічі взяли участь голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, заступник голови Здолбунівської районної ради Олександр Бухало, депутати районної ради, а також начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко, головний спеціаліст відділу культури і туризму Валентина Боярчук, директор Здолбунівського районного будинку культури Валентина Теребійчук, директор Здолбунівіської музичної школи Олексій Моторний, директор Мізоцької музичної школи Анатолій Ольховець, директор Здолбуніської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Інна Миронюк, директор Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею Олег Тищенко, директор Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва Тетяна Сахнюк.

   Про діяльність установ культури у 2015 році проінформувала начальник відділу культури і туризму Е. Стеценко. Присутні ознайомилися з роботою відділу культури і туризму щодо охорони культурної спадщини та розвитку туризму на території району та подивились екологічний промо ролик «Край цілющих джерел».

   Учасники зустрічі відвідали установи культури, що знаходяться в районному центрі, де ознайомились з діяльністю, досягненнями та проблемами закладів, станом матеріально-технічної бази та визначили основні завдання розвитку галузі на майбутнє.

Посилання