Вітаємо!

 

16  грудня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради  Кравчук Вадим Олександрович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

 Насамперед бажаємо Вам міцного здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки.

Нехай Вас у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців,

а робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги.

 Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

 

Шановні судді та працівники судів!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

        Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

       То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

         З нагоди професійного свята щиро бажаю вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку.

З повагою,

голова районної ради                                                Олег Дацюк

                                                                                             7 грудня 2017 року святкує День народження

 депутат районної ради  Власюк Леонід Петрович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях,

щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють

та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією,

натхненням та радістю сьогодення.

 

Шановні військовослужбовці!

    Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Саме вони – українські воїни, віддані до останнього присязі, є обличчям нової української армії з її незнищенним духом мужності, пам’яттю про героїчне минуле та орієнтацією на майбутнє.

Відзначаючи це свято, ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за свободу та територіальну цілісність країни.

Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, оптимізму, подальших успіхів у служінні українському народові задля безпеки, миру і спокою.

Нехай Господь береже Вас!

З повагою,

голова районної ради                                                Олег Дацюк

Шановні волонтери!

      5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди сердечно вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня зміцнює нашу державу. Цей день є святом кожного, хто долучився до спільної справи.

      Сьогодні волонтерство тісно увійшло в наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду.

     В умовах, коли на нашу землю прийшла війна, волонтери не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а й, не зважаючи на смертельну небезпеку, доставляють все необхідне нашим військовослужбовцям на передову.

       Прийміть щиру подяку за чуйність і незламну віру у свій народ, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах.
Нехай кожен добрий вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують Вам добром і повагою. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! 

З повагою,

голова районної ради                                                Олег Дацюк

 

Шановні працівники статистики!

Щиро  вітаю з професійним святом – Днем працівників статистики.

      Ваша професійна реальність – це цифри й аналіз даних з усіх сфер соціально-економічного, демографічного, екологічного життя нашого району й країни в цілому.  Головними критеріями Вашої праці, як завжди, залишаються принциповість та об’єктивність, оперативне реагування на проблеми сьогодення. Нехай і надалі запорукою Вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї.

      Бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, добробуту, миру, творчого натхнення і подальших трудових досягнень!

З повагою,

голова районної ради                                                Олег Дацюк

 

Шановні співробітники та ветерани органів прокуратури!

Вітаю вас з професійним святом!

  Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Органи прокуратури забезпечують дотримання вимог українського законодавства, організують позасудовий захист прав громадян.
      В день професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Здолбунівщини, які своєю щоденною високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості.

     Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.  Бажаю всім  міцного здоров’я, мирного неба, принциповості, наполегливості, стабільності вам і вашим родинам!

З повагою
Голова районної ради                                                       Олег Дацюк

26 листопада 2017 року святкує День народження

  депутат районної ради Красовський Руслан Борисович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних

та близьких, добра і достатку,  творчого  натхнення і невичерпної енергії.

 Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і

бажання творити добро завжди супроводжують Вас.

Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

23 листопада 2017 року святкує День народження
депутат районної ради Бондаренко Олег Володимирович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення

всього задуманого на довгі-довгі роки.  Нехай Вас у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних,

колег і однодумців, а непроста робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги.

Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

 

Шановні трудівники агропромислового комплексу Здолбунівщини!

            Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

      Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.

       День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. 

      Дозвольте від щирого серця подякувати вам -  хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

       Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави  та піднесення добробуту всього українського народу!

З повагою,

Голова районної ради Олег Дацюк

 

Шановні представники польської громади м. Здолбунова!

Щиро вітаю вас з Днем незалежності Республіки Польща!

Здобуття свободи польським народом – це золота сторінка біографії Польщі, це – нова епоха поляків, які одвічно прагнули до національного відродження, культурного розквіту, економічного зростання, духовного піднесення. Сьогодні Польща  - прогресивна європейська держава.

В нашому місті вже більше двадцяти років  працює  Товариство польської культури Здолбунівщини, яке в своїх рядах об’єднало всіх, для кого Польща є частиною родинної та особистої історії. Щорічні  Дні польської культури духовно зближують наші народи,  сьогодні ми разом будуємо майбутнє, у якому пануватимуть дружба і мир, взаємодія і співпраця.

Тож щиро бажаю дружньому польському народові,  представникам польської громади м. Здолбунова   миру, непохитності духу та великих звершень.

  З повагою,
Голова Здолбунівської районної ради                           Олег Дацюк

   

     Шановні працівники культури !

        Щиро  вітаю Вас з професійним святом -  Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу !

      Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе, своє дозвілля мистецтву, для кого творчість, духовність і традиції стали головними життєвими орієнтирами.

    Завдяки вам могутні традиції поєднуються з новітніми поглядами, течіями, віддзеркаленням сучасності, створюючи таку культуру, яка зрозуміла молодому поколінню, яка звернена до майбуття, яка є конкурентоздатною не тільки на теренах нашої країни, а й далеко за її межами.

З нагоди професійного свята щиро бажаю міцного здоров’я і безмежного щастя, родинного тепла і добробуту, прихильності муз, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів під мирним небом незалежної України.

З повагою, голова Здолбунівської районної ради                 Олег Дацюк

 

9 листопада 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Богатько Валерій Анатолійович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та любов не залишала  вас у

наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали ваше серце.

Нехай кожен наступний Ваш день буде осяяний високим злетом душі,

а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

А ще хай люблять вас у сім’ї, шанують і цінують у суспільстві.

 

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

         Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. День у день ви вирішуєте проблеми організації та оплати праці, зайнятості, соціально-трудових відносин, безпеки та охорони праці. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

      Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

        Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. Щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

З повагою, голова районної ради                       Олег Дацюк

 

Шановні працівники залізничного транспорту!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем залізничника України!

         Ваша робота вимагає великої відповідальності, чіткої організації, справжнього професіоналізму, адже саме в цьому полягає гарантія довіри до залізниці, яка є одним з найпопулярніших і найдоступніших  видів транспорту, надійним і авторитетним перевізником.

        Ваша повсякденна турбота – забезпечити безперебійний трудовий пульс на важливій транспортній артерії, перевезення пасажирів в усі куточки України.

        Ми шануємо вашу працю і у день професійного свята бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

       Нехай у ваших домівках завжди планує злагода та добробут!

З повагою, голова районної ради                       Олег Дацюк

 

18 жовтня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Щебет Ігор Петрович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя, невичерпних творчої наснаги і завзяття,

вагомих успіхів і всіляких гараздів.

Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів,

а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Нехай кожен наступний Ваш день буде осяяний високим злетом душі,

а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

Хай Боже благословення завжди буде з Вами та

дарує непохитні віру, надію, любов!

 

Шановні захисники Вітчизни!

      14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. І це невипадково, адже як 75 років тому Богородиця стала  Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні герої України. Усі ті, хто відстоюють незалежність і цілісність нашої держави.

      Ми вдячні всім, хто в нелегких умовах сьогодення захищає нашу рідну землю, хто став на захист України за першим її покликом, та усвідомлюємо, що саме ви даруєте своєму народові мирне майбутнє. Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

   В цей величний день – свято  Покрови Пресвятої Богородиці, бажаю, щоб Божа ласка Богородиці спустилася на всіх нас і захистила нашу рідну землю. У спільній молитві нині просімо прозріння, віри, єдності і злагоди для всього українського народу.

   Бажаю всім нам щастя, добра, злагоди,  миру і спокою на всій українській землі.

   Вічна слава борцям нескореної України!

   Слава українській нації! Слава Україні!

З повагою голова Здолбунівської районної ради

Олег Дацюк

Здолбунівська района рада щиро вітає з Днем народження голову районної ради

Дацюка Олега Євгенійовича, який він святкує 10 жовтня 2017 року!

   Від щирого серця прийміть наші найкращі вітання і щирі побажання міцного здоров’я, великого людського щастя,

благополуччя, поваги від людей, любові від рідних та близьких.

  Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.

 Нехай Господь Бог щедро дарує Вам світлу радість та родинні гаразди,

а подальша життєва дорога завжди веде вас до омріяних вершин і  дарує повні щастям многії літа.

 

Шановні освітяни Здолбунівщини!

         Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, наші дорогі, даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Голова районної ради Олег Дацюк

28 вересня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Сац Світлана Віталіївна!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинницю.

 Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому,

яскравих вражень і веселки емоцій!

Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події,

щастя і радість, удача і везіння!

Хай Боже благословення завжди буде з Вами

та дарує велике життєве терпіння та безліч земних благ!

 

 

Шановні працівники лісового господарства!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

    Ваша професія – одна з найважливіших  професій на Землі. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства й природи.

   Плекаючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, одночасно збільшуючи випуск продукції лісового господарства.

   Щиро дякую вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра та благополуччя, подальших успіхів у справі збереження й примноження лісових багатств нашої держави на благо нинішнього та майбутніх поколінь українського народу.

З повагою голова Здолбунівської районної ради

Олег Дацюк

 

17 вересня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Тимощук Василь Олексійович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам найперше міцного здоров’я, бадьорості та завзяття, невичерпної енергії та родинного затишку.

Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – добре і сонячно від людської вдячності.

Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями,а все добро вертається сторицею.

 Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

Шановні фармацевти Здолбунівщини!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника!

Саме завдяки вашій невтомній і наполегливій праці, професіоналізму, вмінню та досвіду тисячі людей мають змогу вчасно отримати необхідні ліки, щоб подолати недуги та підтримати здоров’я в належному стані.

Від щирого серця зичу Вам міцного здоров’я та оптимізму, щастя й любові, нових звершень та перемог.

Нехай життя дарує Вам тепло, мир та злагоду, спокій та добробут у сім’ї, а вдячність і шана людей нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.

З повагою голова Здолбунівської районної ради

Олег Дацюк

Дорогі здолбунівчани та гості міста!

      Цього року ми відзначаємо вже 520-річницю міста Здолбунова. Наше славне чудове місто має цікаву історію і, впевнений, матиме прекрасне щасливе майбутнє. Бо живуть в ньому гарні люди, справжні патріоти, для яких любов до своє малої Батьківщини не просто слова.

       Сучасний Здолбунів  має усі можливості для процвітання, свого успішного поступу в майбутнє. А воно залежить від кожного з нас, від наших бажань і зусиль, прагнення зробити рідне місто ще кращим.

        Шановні здолбунівчани! З нагоди свята бажаю вам і вашим родинам добра, благополуччя, успіхів та  світлої долі. Нехай добробут, щастя і любов буде на кожній вулиці, у кожній домівці, у кожній родині! Нехай сміх лунає у кожному домі! Нехай добро та віра у краще майбутнє живуть у серці кожного здолбунівчанина!

        З Днем народження, рідний Здолбунів!

З повагою голова Здолбунівської районної ради

Олег Дацюк

 

Шановні підприємці Здолбунівщини,
прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають нові поштовхи для розвитку підприємництва, можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми регіону.

Саме підприємці активно розвивають приватний сектор економіки, створюють додаткові робочі місця, реалізовують нові бізнес-проекти, забезпечуючи надійне підґрунтя для добробуту громадян.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, усієї України.

З повагою

 Голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк

1 вересня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури,

охорони здоров'я, молодіжної політики, фізкультури та спорту

Єнич Наталія Андріївна!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинницю!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя, родинного затишку та радості,

гарного настрою, яскравих вражень, невичерпної енергії та наснаги.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами
і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

Хай Боже благословення завжди буде з Вами

та дарує велике життєве терпіння та безліч земних благ!

Шановні педагоги, дорогі учні, батьки !

    Щиро вітаю всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

  Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

       Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших рідних та близьких.

      Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

      Зі святом Вас усіх! З початком нового навчального року!

З повагою

 Голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк

 

Шановні будівельники!

Вітаю вас із професійним святом — Днем працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України!

Результати вашої роботи оточують кожного з нас — це міста і села, заводи і школи, лікарні і дитячі садки. Ваш внесок у розбудову нашої держави є безцінним, адже Україна росте й оновлюється саме завдяки вам. Ви працюєте задля благоустрою і комфорту кожного з нас. Ваша діяльність — зразок для усіх, хто прагне принести практичну користь своїй країні та співвітчизникам.

Бажаю вам, дорогі друзі, усіляких гараздів – міцного здоров‘я, добробуту, сімейного затишку, наснаги та енергії для нових проектів!

З повагою

Голова районної ради Олег Дацюк 

 

8 серпня 2017 року святкують День народження

депутати районної ради Андріюк Олександр Мойсейович

 та Тимощук Володимир Іванович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинників.

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких,

добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

 Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити добро завжди супроводжують Вас.

Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

7 серпня 2017 року святкує День народження 
депутат районної ради Ліщинський Анатолій Дмитрович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
Бажаємо Вам міцного здоров'я на многії літа, благополуччя,
 щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги,  яскравих успіхів
 та здійснення найзаповітніших мрій!
 Нехай ваша енергійність, душевність і людяність привертають до вас тих,

хто працює і спілкується з вами та нових надійних друзів. 
Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

  

 

 

Шановні працівники Здолбунівського відділення поліції,

ветерани правоохоронних органів!

Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом - Днем Національної поліції України.

Ваша професійна діяльність, як ніколи, потрібна у цей складний для України та всього суспільства час.

Виявляючи мужність, витримку, повну самовіддачу, ви дбаєте про  захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства; завжди готові прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду. Ваша служба пов’язана з щоденним ризиком.

Впевнений, що ви і надалі твердо стоятимете на захисті інтересів жителів Здолбунівського району, збережете наші славні традиції і завжди будете надійним щитом у боротьбі із злочинністю. 

Бажаю всім вам вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, добробуту і процвітання. Спасибі за вашу нелегку працю!

З повагою

Голова районної ради                              О.Дацюк

29 липня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Ковальчук Василь Васильович

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя, родинного затишку та радості, гарного настрою,

яскравих вражень, невичерпної енергії та наснаги.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами
і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

Хай Боже благословення завжди буде з Вами

та дарує велике життєве терпіння та безліч земних благ!

26 липня 2017 року святкує День народження

  депутат районної ради Пасічник Микола Вікторович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких,

добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

 Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і

бажання творити добро завжди супроводжують Вас.

Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

З нагоди свята – низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за вашу сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

З повагою голова районної ради

Олег Дацюк

 

2 червня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Шадий Юрій Віталійович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

           Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя, невичерпних творчої наснаги і завзяття, вагомих успіхів і всіляких гараздів.

          Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Нехай кожен наступний Ваш день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

Дорогі юні друзі! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

      Адже діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.

      Ми маємо захистити дітей від життєвих незгод, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб виросли діти добрими, світлими, щирими і сердечними.

      Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.

      Бажаю нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок,  мирного неба та здійснення мрій!

З повагою

Голова районної ради             Олег Дацюк

22 травня 2017 року святкує День  народження

депутат районної ради Бабич Микола Віталійович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту!

Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

Дорогі наші любі жінки, мами!

Прийміть найщиріші вітання з ніжним, ласкавим і світлим для всіх святом - Днем матері!

Подарувати життя маленькій людині, вигодувати й виростити її, зберігати від негараздів, часом жертвувати собою заради щастя дітей - це і є заповітне призначення жінки. З глибокої давнини і до цього дня, жінка оточена святим ореолом материнства. Немає на землі людини ближче і дорожче, ніж мама.

Мама - це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама - це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Ви більше, ніж будь-хто, радієте успіхам дітей, розумієте, підтримуєте їх і з глибоким болем переживаєте невдачі. Бажаю Вам тепла домашнього вогнища, надійної чоловічої підтримки, здоров'я, любові та благополуччя! 

З повагою голова районної ради

Олег Дацюк
 

11 травня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Колінько Олександр Васильович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

          Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

        Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

        Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

 Дорогі ветерани !

Шановні жителі Здолбунівщини !

Щиросердечно вітаю вас з 72-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі, Днем пам’яті та примирення ! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Ці вікопомні дні уособлюють героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Земний уклін усім, хто воював на фронтах, в підпіллі, партизанських загонах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, вдячність народу – безмежна.

Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість – це високий приклад для наслідування. А обов’язок нащадків – бути гідними вашого життєвого подвигу, всіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

6 травня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Сірак Юрій Борисович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

 Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити добро завжди супроводжують Вас.

Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, дорогі друзі, земляки!  

    26 квітня 1986 року Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Щороку ми  згадуємо і сумуємо за тими, хто віддав своє життя заради інших, майбутнього для нащадків . Вічна і світла їм пам'ять!

     Глибоко вдячний всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

     Низько вклоняюся усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які 31 рік тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха,  аби якомога швидше ліквідувати наслідки цієї жахливої трагедії.

    Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

       Чорнобильські дзвони лунають над нами - і того відлуння вистачить ще не на одне покоління. Будемо пильними, милосердними, вдячними!

З повагою, голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк. 

 

Шановні жителі Здолбунівського району!

Вітаю Вас із світлим та радісним святом – з Днем Воскресіння Христового!

       У житті кожного християнина Великдень – особливо шановане та величне свято, яке сповнює душу надією на щасливе майбутнє, дарує життєвий оптимізм та духовні сили.

        Щиро бажаю Вам, щоб ці світлі дні зігріли серця теплотою спілкування з рідними та близькими, наповнили оселі взаєморозумінням і злагодою, нехай Господь зміцнить наші духовні і тілесні сили, додасть снаги, терпіння й милосердя для гідного виконання свого християнського й громадянського обов’язку.

Христос воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою

Голова Здолбунівської районної ради                                        Олег Дацюк

24 березня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Ужелін Микола Дмитрович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам найперше міцного здоров’я, бадьорості та завзяття,

 невичерпної енергії та родинного затишку.

Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців,

у серці – добре і сонячно від людської вдячності.

Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями,

а все добро вертається сторицею.

 Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

20 березня 2017 року святкує День народження

 депутат районної ради  Мороз Василь Адамович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях,

щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією,

натхненням та радістю сьогодення.

 

18 березня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Жовтанюк Ігор Богданович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та любов не залишала  вас

у наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали ваше серце.

Нехай кожен наступний Ваш день буде осяяний високим злетом душі,

а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

А ще хай люблять вас у сім’ї, шанують і цінують у суспільстві.

10 березня 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Омельчук Анатолій Володимирович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам міцного здоров'я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги,

 яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій!

 Нехай ваша енергійність, душевність і людяність привертають до вас тих, хто працює і

спілкується з вами та нових надійних друзів. 
Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

 

Дорогі жінки!
Щиро вітаю Вас з першим весняним святом весни, кохання і надії!

Хай весна додає сил і снаги, здоров’я і нев’янучої краси, миру та злагоди вашим домівкам, достатків, довгих і щасливих років життя.
Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Всіляких вам благ, чарівності, вічної молодості та Божої благодаті!

 

7 березня 2017 року святкує ювілейний День народження

депутат районної ради, заступник голови районної ради

Бухало Олександр Павлович

Здолбунівська районна рада щиро вітає ювіляра.

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких,

добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

 Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити добро завжди супроводжують Вас.

Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

9 лютого 2017 року святкує День народження

депутат районної ради Марчук Ольга Валеріївна!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинницю.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

 Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає

ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

26 січня 2017 року святкує День народження 
  депутат районної ради Дрозд Павло Анатолійович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних

та близьких, добра і достатку, творчого  натхнення і невичерпної енергії.
 Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і 
бажання творити добро завжди супроводжують Вас.
Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

   Дорогі друзі!
Щиро вітаю всіх з  Різдвом Христовим!

Бажаю Вам зустріти і провести свята у доброму здоров’ї і веселому настрої.

Нехай Різдвяна зірка принесе у Ваші домівки добро і благоденство, осяє радістю серця і наповнить їх добротою, милосердям і любов’ю. 
Хай життєві труднощі оминають ваші родини, завжди панують в них  мир і злагода, живе віра у світле майбутнє!

Хай збудуться всі заповітні мрії, благородними справами наповнюється життя.

Христос народився – славімо його!

З повагою 
Голова районної ради                       Олег Дацюк

                                                                5  січня 2017 року святкує День народження 
                                                    депутат районної ради  Балабат Володимир Антонович

                                               Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
      Насамперед бажаємо Вам міцного здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. 
     Щиро бажаємо щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди. Нехай Вас у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка      з боку рідних, колег і однодумців, а робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги.
       Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

 

2 січня  2017 року святкує День  народження

депутат районної ради Яріш Олег Семенович!

         Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

          Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту!

Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

                                                                                                        Дорогі краяни!
        Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій.
Нехай збудеться все задумане, а 2017 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше.
      Бажаю всім вам, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.
Успіхів вам, щастя і благополуччя!

З повагою,
Голова районної ради                                Олег Дацюк

 

Шановні  адвокати!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем адвокатури!

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів,

діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура.
Сьогодні разом з країною адвокатська спільнота проходить непростий шлях реформ в усіх сферах життя, бере участь у процесі удосконалення діяльності правоохоронних органів і судів, долає труднощі самоврядування, щоби зрештою від Його Величності Закону, а не мінливих політичних вітрів, залежало забезпечення прав гарантованих нашим співвітчизникам Конституцією України.
Саме від професії адвоката залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави.

Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей.
Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем адвокатури! Зичу міцного здоров’я, родинного затишку і достатку, творчої енергії, сил і наснаги у вашій нелегкій справі служіння Закону, нових вагомих здобутків в ім’я правової Української держави!
Миру Вам, миру нашій Україні!
 
З повагою,
Голова районної ради                                Олег Дацюк

 

 

16 грудня 2016 року святкує День народження

депутат районної ради Кравчук Вадим Олександрович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

            Бажаємо Вам міцного здоров’я, радості від життя і щоденних буднів.

             Нехай на Вашому життєвому полі сіється і родиться тільки добро, множиться лише щастя, здоров’я, достаток і благополуччя.

            Хай роки залишають по собі лише світлі спогади, а майбутнє готує багато-багато щасливих літ, сповнених радістю, добром і надією.

            Нехай подальша життєва дорога завжди веде вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

 Шановні судді та працівники апаратів судів!

     Щорічно цього дня, 15 грудня, Україна відзначає День працівників суду. З нагоди професійного свята прийміть  вітання і побажання добра, професійних перемог і нових досягнень!

    Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави.

       Це вимагає від працівників суду та судових органів високого рівня знань, досвіду, відданості справі, наполегливості.

     Тож зичу і надалі віддано служити закону із невичерпною енергією, наснагою та витримкою! Нехай вас завжди та в усьому супроводжує успіх!

З повагою

голова районної ради                       Олег Дацюк

7 грудня 2016 року святкує День народження 
депутат районної ради Власюк Леонід Петрович! 

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Прийміть найкращі та   найщиріші побажання міцного здоров'я,    особистого щастя, удачі,

невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.

        Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість.    

       Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

                Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні віру, надію, любов!

 

 

 

Шановні військовослужбовці !

Дорогі ветерани Збройних Сил України!

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України.

6 Грудня — це свято пам’яті тисячі відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

З повагою

голова районної ради                       Олег Дацюк

Шановні друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня волонтерів!

5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

Революція Гідності, боротьба проти російської агресії надали нового значення слову «волонтер». Сьогодні, коли кожен розуміє свою відповідальність за майбутнє, більшість із нас обирає активну життєву позицію і витрачає вільний час, здібності на благо країни.

Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій, волонтерів з вашим святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

З повагою

голова районної ради                       Олег Дацюк

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

     Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від Вас, Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

     Упевнений, що високий професіоналізм, безкомпромісність працівників органів прокуратури, помножені на досвід і знання, сприятимуть піднесенню міжнародного авторитету нашої держави.
      Бажаю Вам творчих успіхів, сил та наснаги у професійній діяльності.
     Щастя, міцного здоров’я і благополуччя Вам та Вашим родинам.

З повагою

голова районної ради                       Олег Дацюк

28 листопада 2016 року святкує День народження 
депутат районної ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури,

охорони здоров'я, молодіжної політики, фізкультури та спорту

Кондратюк Богдан Олексійович! 
Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
Бажаємо Вам міцного здоров'я на многії літа, благополуччя,
 щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги,  яскравих успіхів
 та здійснення найзаповітніших мрій!
 Нехай ваша енергійність, душевність і людяність привертають до вас тих,

хто працює і спілкується з вами та нових надійних друзів. 
Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

26 листопада 2016 року святкує День народження 
депутат районної ради Красовський Руслан Борисович! 

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов

будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
 Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому

на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.
Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

 

23 листопада 2016 року святкує День народження
депутат районної ради Бондаренко Олег Володимирович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника. 
Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, натхнення, оптимізму,

поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких,  творчого натхнення і невичерпної енергії.
 Нехай подальша життєва дорога завжди веде вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

 

Шановні земляки!
Щиро вітаю Вас зі святом – Днем Гідності та Свободи!

   21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.
    Ми,  як ніколи,  єдині в своїх помислах, цілях і зусиллях, нас об'єднує спільний національний дух, прагнення до порозуміння, наша любов до України.
     Сьогодні всі ми: і ті, хто стояв на Майдані під час революцій, і ті, хто залишався осторонь, разом захищаємо Україну від вторгнення російських окупантів. Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО звільняють українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.
        Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!

З повагою

голова районної ради                       Олег Дацюк

 

Шановні представники польської громади м. Здолбунова!

Щиро вітаю вас із 98-ю річницею Незалежності Польщі!

Для нас Польща є уособленням справжнього патріотизму і традиційних європейських демократичних цінностей. Сьогодні Польща - сучасна розвинена країна, приклад єдності народу, відданості своїм духовним основам. 
Для багатьох здолбунівчан  Польща є частиною родинної та особистої історії. Українців і поляків пов'язує минуле. Українці і поляки сьогодні будують майбутнє, у якому пануватимуть дружба і мир, взаємодія і співпраця, взаємна підтримка, спільне долання викликів часу. 
      Товариство польської культури Здолбунівщини цього року  відзначило 20-тиріччя із Дня свого заснування, щорічно у Здолбунові проходять Дні польської культури, за участю польських організацій та колективів.
Щиро бажаю дружньому польському народові,  представники польської громади м. Здолбунова  миру і процвітання, благополуччя та добра.
Зі святом Незалежності!

                  З повагою,
Голова Здолбунівської районної ради                           Олег Дацюк

 

9 листопада 2016 року святкує День  народження 
депутат районної ради Богатько Валерій Анатолійович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, особистих творчих досягнень,

сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! 
Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди

відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! 
Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

Шановні працівники соціальної сфери!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – 
Дня працівника соціальної сфери України.

    Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців,

котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.

Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди.

Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного.
   А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість

приносять вам заслужену людську шану і повагу. 
   Шановні працівники соціальної сфери! Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку,

витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

З повагою

голова районної ради                                                        Олег Дацюк

 

Шановні працівники залізничного транспорту! 
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. 

Щоденно кропіткою працею багатьох поколінь плекалась і тепер примножується трудова слава колективів залізничників.
На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю,

сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов'язку.
У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи,

які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
У день професійного свята бажаю всім Вам прихильної долі, вагомих здобутків,

міцного здоров'я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

З повагою
Голова районної ради              Олег Дацюк

18 жовтня 2016 року святкує День народження 
 депутат районної ради  Щебет Ігор Петрович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях,

щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги,

минають негаразди та непорозуміння. 
Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, 
натхненням та радістю сьогодення.

 

 

 

Дорогі захисники України!

Щиро вітаю Вас із Днем захисникаУкраїни і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

Це свято має особливе значення, воно об'єднує країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. І сьогодні, ми вшановуємо тих, хто у різні часи боронив нашу землю від ворогів та тих, хто захищає її і сьогодні.

В це світле свято бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру! І нехай на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю й всепрощенням, нехай наші серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері.

З повагою

голова районної ради                   Олег Дацюк

Голова Здолбунівської районної ради

  Дацюк Олег Євгенійович 10 жовтня 2016 року святкує День народження.
Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника!
Бажаємо Вам найперше міцного здоров’я, бадьорості та завзяття,
 невичерпної енергії та родинного затишку.
Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців,

у серці – добре і сонячно від людської вдячності. 
Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, 
а все добро вертається сторицею.
 Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

Шановні працівники освіти!
Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом!

Ваша професія – найблагородніша серед усіх інших.
Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує,

разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.

В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто.

Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, даруючи дітям тепло свого серця та скарби своїх знань.
Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.
Від щирого серця  бажаю усім міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, любові та злагоди!

З повагою 

голова районної ради Олег Дацюк

 

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.  Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного. Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.

Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

Бажаємо Вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.

З повагою 

голова районної ради Олег Дацюк

28 вересня 2016 року святкує День народження 
депутат районної ради Сац Світлана Віталіївна! 

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинницю.
Бажаємо Вам міцного здоров'я на многії літа, благополуччя,
 щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги,  яскравих успіхів
 та здійснення найзаповітніших мрій!
 Нехай ваша енергійність, душевність і людяність привертають до вас тих,

хто працює і спілкується з вами та нових надійних друзів. 
Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

Шановні фармацевтичні працівники!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника !

Бажаю всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці.
Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту вам і вашим родинам!

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар.

Велике спасибі Вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку.

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Від імені Здолбунівської районної ради і від себе особисто вітаю вас з нагоди Дня працівників цивільного захисту.

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги - забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

 З повагою

голова районної ради                                   Олег Дацюк

17 вересня 2016 року святкує День народження

депутат районної ради Тимощук Василь Олексійович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника!

         Бажаємо добра, щасливої долі, міцного здоров’я на довгі роки.

         Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій,

а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт.

        Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні.

        Хай Боже благословення завжди буде з вами та дарує непохитні віру, надію, любов!

 

Шановні здолбунівчани! 
Від імені депутатського корпусу районної ради і себе особисто щиро вітаю Вас зі святом!
Бажаю Вам міцного здоров’я, любові, злагоди і розуміння – в родинах,

миру, добра та затишку – у Ваших оселях.
Я впевнений в щасливій долі нашого міста, його чудовому майбутньому.

Запорукою тому є талант і працелюбність здолбунівчан.

В місті виростатимуть нові вулиці, квітнутимуть сади і сквери, народжуватимуться діти, майбутнє нашого міста, 
…бо Здолбунів жде з нетерпінням кожен день
    і звершень, і нових ідей,
    і самовідданих людей для свого краю.
Зі святом Вас, шановні здолбунівчани!

                             З повагою

                             голова районної ради                                   Олег Дацюк

 

8 вересня  2016 року святкує День народження 
депутат районної ради Назаревич Валерій Васильович! 

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей,

любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.
 Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і
бажання творити добро завжди супроводжують Вас.
Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

Шановні  підприємці Здолбунівщини!

                        Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця!

Відзначення цього свята на державному рівні свідчить про важливість підприємництва, визнання його високого статусу.

Підприємництво – одна з рушійних сил економіки України, яка окреслює тенденції розвитку держави. А підприємці – це люди, які своєю працею й активною позицією прагнуть досягти значущих економічних і суспільних результатів, створюють робочі місця, наповнюють бюджети, запроваджують  корисні суспільству інновації.

                 Сьогодні, коли з одного боку в країні відбуваються системні реформи, а з іншого – зовнішня агресія, малому та середньому бізнесу кинуто нові виклики. Проте, ми упевнені, що консолідація підприємницьких кіл, компетентність і чесність допоможуть зберегти здобутки та стануть основою оновлення української економіки.

Особлива подяка підприємцям, які допомагають нашим військовим, піклуються про поранених, підтримують населення, яке постраждало внаслідок неоголошеної війни на Сході України.

Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, добробуту, стабільності, успішного втілення в життя задумів та починань, плідної праці на благо рідного краю та України!

З повагою,

голова Здолбунівської районної ради            Олег ДАЦЮК

 

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас із святом 1 Вересня – Днем знань! 

Цей день завжди буде світлим і радісним, найбільш очікуваним святом для тих, хто вперше переступить поріг школи чи аудиторії – першокласників та першокурсників. Це свято і для тих, хто знову сяде за парту та зробить черговий крок по довгій, але такій цікавій, повній відкриттів та досягнень, шкільній дорозі. Саме в цей день радісними та галасливими голосами дітей знову наповняться світлі класи навчальних закладів.

Дорогі першокласники, у вашому житті починається нова, дуже важлива сторінка. Вас чекає захоплююча подорож у країну знань, яка відкриє перед вами величезні перспективи. Впевнений, що на цій дорозі ви зустрінете вірних друзів та мудрих наставників – ваших педагогів.

Шановні вчителі! Якість освіти, яку отримують наші діти, залежить від вашого професіоналізму та наполегливої праці. Вчитель здійснює щоденну, часом не оцінену достойно, але кропітку, напружену і вкрай необхідну роботу. Віддаючи свої знання, ви вкладаєте в учнів частку свого серця і душі. Діти виростають, стають дорослими і самостійними, але своїх вчителів пам’ятають усе життя.

Дякую вам шановні колеги, хто щодня входить до групи дитячого садочку, до класу, навчальної аудиторії, гуртка або секції, дякую за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини України, цікавою і потрібною для молодого покоління!

Бажаю всім миру та злагоди, наснаги у роботі,  успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків.  

З повагою,

голова Здолбунівської районної ради            Олег ДАЦЮК

                                                     

                                                           Шановні жителі міста та району!                                                         

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди

великого державного свята –  25-ої річниці  Дня  Незалежності  України!

      Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.

     Сьогодні, як ніколи раніше, ми відчуваємо агресивний тиск на все українське: землю, мову, культуру, традиції. Нас хочуть позбавити не тільки державності, а й нашої національної ідентичності.

Але ми переконані, вороги України зазнають поразки. Впевненості у нашій перемозі надає подвиг наших великих попередників, наша героїчна історія. У набагато складніших умовах, українські борці за свободу не скорилися, не припинили боротьбу, а гордо несли синьо-жовтий прапор незалежності.

Якщо не скорилися вони – не скоримося й ми!

         Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Зі святом Вас!

З повагою,

голова Здолбунівської районної ради                           О.Дацюк             

     

Шановні жителі міста та району!

Щиро вітаю Вас з Днем Державного прапора України!

Сьогодні ми вшановуємо синьо-жовтий стяг – головну святиню нашої державності, незалежності, свободи і гідного майбутнього України.

Цьогорічне свято проходить у складних умовах збройного протистояння на сході нашої країни, яка переживає суворі випробування.  Завдяки нашим землякам, звичайним хлопцям, які ще вчора були студентами, вчителями, механіками та хліборобами наш Державний прапор знову гордо майорить над визволеними містами Донецької та Луганської областей.

Синьо-жовтий прапор став символом спокійного життя, до якого українські Збройні Сили повертають Донбас, звільняючи його від терористів.

Під синьо-жовтими кольорами ми будуємо нову країну, засновану на демократичних цінностях, досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень, перемагаємо на міжнародних конкурсах та змаганнях.

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, добра, благополуччя і затишку у родинах.

Нехай у ваших серцях завжди живе почуття гордості за нашу Батьківщину і наш прапор!

З повагою

Голова районної ради                 Олег Дацюк

 

     

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!

Ваша професія дуже потрібна в суспільстві. Адже ті, хто будує житло, школи, лікарні, дитячі майданчики,

спортивні споруди, храми, пам’ятки історії й культури забезпечують людям домашній затишок, побутовий комфорт,

увіковічнюють історичні цінності та національні традиції.

Будівельна галузь є одна з головних показників розвитку і стабільності економіки країни.

Навіть за складних економічних умов ви знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності,

конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету професії будівельника.

Бажаю вам здоров’я, успіхів, натхнення, миру та родинного благополуччя.

Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель,

а рідному краю – процвітання.

З повагою

голова районної ради                                 Олег Дацюк

8 серпня 2016 року святкує День народження

депутат районої ради Тимощук Володимир Іванович

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, радості від життя і щоденних буднів.

Нехай на Вашому життєвому полі сіється і родиться тільки добро, Множиться лише щастя, здоров’я, достаток і благополуччя.

            Хай роки залишають по собі лише світлі спогади, а майбутнє готує багато-багато щасливих літ, сповнених радістю, добром і надією.

Нехай подальша життєва дорога завжди веде вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

8 серпня 2016 року святкує ювілейний День народження

депутат районної ради Андріюк Олександр Мойсейович

Здолбунівська районна рада щиро вітає ювіляра.

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей,

любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

 Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити добро завжди супроводжують Вас.

Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

 

7 серпня 2016 року святкує День народження

депутат районної ради Ліщинський Анатолій Дмитрович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам найперше міцного здоров’я, бадьорості та завзяття,

 невичерпної енергії та родинного затишку.

Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців,

у серці – добре і сонячно від людської вдячності.

Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями,

а все добро вертається сторицею.

 Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

Шановні працівники Національної Поліції!

  З нагоди Вашого першого професійного свята – Дня Національної поліції України – прийміть щирі вітання!

  Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі

та всебічній підтримці з боку суспільства працівники поліції з честю виконують

поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні.

  На ваші плечі покладено виключно відповідальне і благородне завдання — служити

суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, підтримання громадського порядку та безпеки.

  Переконаний, що ваша відданість справі, Присязі та службовому обов’язку,

уміння долати труднощі і перешкоди й надалі будуть надійними оберегами українського народу.

  Щиро зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру та злагоди!

З повагою

Голова районної ради                                           Олег Дацюк

 

 

 

 

                                                                                         29 липня 2016 року святкує День народження

                депутат районної ради Ковальчук Василь Васильович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя,

невичерпних творчої наснаги і завзяття, вагомих успіхів і всіляких гараздів.

Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів,

а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Нехай кожен наступний Ваш день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття

і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

Хай Боже благословення завжди буде з Вами та

дарує непохитні віру, надію, любов!

 

 

                                                                                                 26 липня 2016 року святкує День народження

депутат районної ради Пасічник Микола Вікторович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток,

а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

 Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів,

а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

 

 Шановні жителі Здолбунівщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України!
28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.
Життя підтвердило цінність Конституції. І сьогодні завдання держави  полягає в тому, щоб якнайповніше використати  потенціал основного нормативно-правого акта держави  для утвердження реальної демократії, забезпечення прав і свобод людини і  громадянина, для піднесення умов життя народу на гідний рівень.
Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки.
Усі ми чітко повинні усвідомлювати, що належна повага до букви і духу Конституції – обов’язок  як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.
Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.
Зі святом вас!

З повагою

в.о.голови районної ради Олександр Бухало

 

 

                                                                                                    Дорогі друзі, колеги!
 
      Від щирого серця вітаю нас усіх із Днем молоді: і тих, хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху.
      Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.
       Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.
     Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов'язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.
    Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого краю і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці,  спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні Ваші успіхи, Ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.
     З нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете!

З повагою

в.о.голови районної ради Олександр Бухало

 

23 червня 2016 року святкує День  народження 
депутат районної ради Герба Олександр Володимирович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, особистих творчих досягнень,

сімейного щастя, злагоди та добробуту у Ваших оселях! 
Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди

відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! 
Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

 

 

20 червня 2016 року святкує День народження 
депутат районної ради Данилюк Олександр Григорович! 

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
Бажаємо Вам міцного здоров'я на многії літа, благополуччя,
 щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги,  яскравих успіхів
 та здійснення найзаповітніших мрій!
 Нехай ваша енергійність, душевність і людяність привертають до вас тих,

хто працює і спілкується з вами та нових надійних друзів. 
Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

   

 2 червня 2016 року святкує День народження 
депутат районної ради Шадий Юрій Віталійович! 

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
Бажаємо Вам найперше міцного здоров’я, бадьорості та завзяття,
 невичерпної енергії та родинного затишку.
Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців,

у серці – добре і сонячно від людської вдячності. 
Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, 
а все добро вертається сторицею.
 Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

 

                                                                                   Дорогі діти! Шановні батьки!
                                           У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Днем захисту дітей!
    Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.
     Ви, любі діти, майбутнє нашої країни. І в турботі про вас, у створенні умов для вашого гармонійного розвитку ми бачимо завдання не тільки родини, але й суспільства і держави. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим.
      Хочемо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя.

     У цій справі любов батьків і підтримка держави відіграють важливу роль. Допомога багатодітним сім’ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого краю, поліпшення системи охорони здоров’я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги.

       І ми хочемо, щоб з самих перших хвилин життя кожна дитина відчувала це. Щиро дякуємо всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.
       Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!
      Шановні батьки! Бажаємо Вам міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо Ваших дітей та України!
 
З повагою,
Голова Здолбунівської районної ради                                       О.Дацюк

 

 

22 травня 2016 року святкує День народження 
депутат районної ради Бабич Микола Віталійович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника!

         Бажаємо добра, щасливої долі, міцного здоров’я на довгі роки.
         Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій,

а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. 
        Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні.
        Хай Боже благословення завжди буде з вами та дарує непохитні віру, надію, любов!

                                   

11 травня 2016 року святкує День народження

депутат районної ради Колінько Олександр Васильович!

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток,

а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

 Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів,

а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

                  

                                            Дорогі Матері! Щиросердечно вітаємо вас зі святом — Днем матері!
        Це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен із нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ — образ своєї мами, яка все зрозуміє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. Низький уклін вам за ваше терпіння та ласку, за перші колискові та першу науку, турботу та мудру пораду, сердечне тепло та розуміння. Ваша молитва й любляче серце є нашим оберегом, нашим ангелом-охоронцем. 
        Бажаємо вам щастя, здоров'я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя. Хай ваші діти - найкращі і найгарніші у світі - приносять вам лише
радість та втіху!

З повагою

Голова районної ради Олег Дацюк

                               

  Дорогі ветерани війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови!

           Щиро вітаю Вас, Ваших рідних та близьких із Днем пам’яті та примирення та 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

       День Перемоги з року в рік дає нам нагоду повернутися у ті незабутні роки народного подвигу, подвигу наших дідів і батьків, вчитися на прикладі їх любити свою Батьківщину.

     Звичайно, наша сьогоднішня турбота про Вас, шановні ветерани, – це лише мала частка того, що ми хочемо і повинні зробити. Наш громадський обов’язок – не забувати жодного учасника війни, оточити їх турботою і увагою не тільки у свята, а й в будні.

     Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто загинув визволяючи нашу землю від фашистських загарбників, тих, хто сьогодні відстоює незалежність та суверенітет нашої держави на Сході. Цей день об’єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань, і ми повинні пам’ятати про цей великий подвиг.

    Вітаючи всіх тих, хто пройшов крізь вогонь війни, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.

    Хай незгасимо сяє у віках славне ім’я Солдата – Переможця і завжди зігріває наші серця священний вогонь Перемоги!

   З повагою

    Голова районної ради Олег Дацюк

6  травня 2016 року святкує День народження 
депутат районної ради  Сірак Юрій Борисович! 

Здолбунівська районна рада щиро вітає іменинника.
 Насамперед бажаємо Вам міцного здоров’я, молодечого запалу,

міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. 
Щиро бажаємо щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди.

Нехай Вас у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних,

колег і однодумців, а робота приносить тільки 
задоволення і творчі перемоги.
 Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

Шановні жителі Здолбунівщини!

У величний день Воскресіння Христового

прийміть найщиріші вітання зі світлим християнським святом!

       Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я.

Щиро бажаємо Вам та Вашим родинам Божої благодаті, добробуту, миру, злагоди та душевної величі.

Нехай диво Християнського Воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця,

а переможний дух надії додає Вам сил, енергії для добрих і корисних справ, задля процвітання України.

      Христос Воскрес!

З повагою

Голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк

 

Посилання