Прийнято бюджет району на 2016 рік

Конструктивно і злагоджено пройшло друге пленарне засідання другої сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови ради Олега Дацюка. Перед пленарним засіданням всі питання порядку денного та проекти рішень погодили на постійних комісіях з питань бюджету та фінансів, з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження та президії районної ради. 
    Святкового настрою додав всім виступ працівників культури, які привітали  віншуваннями та колядками з наступаючими новорічно-різдвяними святами.
    Депутати прийняли рішення про районний бюджет на 2016 рік, з яким ознайомив начальник фінансового управління Здолбунівської райдержадміністрації Володимир Нечипорук. Він зазначив, що у двотижневий строк з дня офіційного опублікування закону про Державний бюджет України відповідна місцева рада приводить обсяги міжбюджетних трансфертів у відповідність із законом про Державний бюджет України. Згідно вимог даної норми Бюджетного кодексу України до проекту рішення «Про районний бюджет на 2016 рік» включено обсяг освітньої, медичної субвенцій та базової дотації затверджені району Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» та рішення районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік». Також депутати внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік, надали згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району об’єктів нерухомого майна, які перебувають на балансі Головного управління статистики у Рівненській області, та знаходяться за адресою: м.Здолбунів, вул.Пушкіна, 44 та нерухомого майна поліклінічного відділення – структурного підрозділу станції Здолбунів ДТГО «Львівська залізниця» із комунальної власності територіальної громади м.Рівне. 
     Одноголосно підтримано депутатами звернення, прийняте на сесії Здолбунівської міської ради, до Президента України, Голови Верховної Ради України, Начальника штабу Антитерористичного центру при СБУ України, Міністра Оборони України щодо звільнення полонених. В зверненні зокрема йде мова про звільнення з полону нашого земляка, здолбунівчанина Петра Єрошевича, який знаходиться в полоні сепаратистів з 9 лютого 2015 року. 
      Також депутати підтримали депутатський запит депутата районної ради Олександра Данилюка про проведення сільськими та селищною радами Здолбунівського району інвентаризації господарських будівель і споруд та земельних ділянок під ними.

Посилання