Про звернення депутатів Здолбунівської районної ради до дирекції УДППЗ «Укрпошта» щодо випуску ювілейної марки та конвертів

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

          (сьоме скликання)             

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2016 року                                                            №136

 

Про звернення депутатів

Здолбунівської районної ради

до дирекції УДППЗ «Укрпошта»

щодо випуску ювілейної марки та конвертів

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна  рада

в и р і ш и л а:

1. Схвалити текст звернення депутатів Здолбунівської районної ради до дирекції  УДППЗ «Укрпошта» щодо випуску ювілейної марки та конвертів (текст звернення додається).

2. Рішення районної ради надіслати до дирекції УДППЗ «Укрпошта».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Кондратюк Б.О.).

 

Голова ради                                                                         О.Дацюк

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Здолбунівської районної ради  до дирекції УДППЗ «Укрпошта» щодо випуску ювілейної марки та конвертів

 

14 жовтня 2017 року наша держава відзначатиме 75-річчя Української Повстанської Армії. Одна з найбільших битв в історії визвольної боротьби відбулась з 21 по 25 квітня 1944 року  біля урочища Гурби (Здолбунівського району  Рівненської області), де повстанські сили в нерівному бою  змогли вирватися із оточення військ НКВС і продовжити партизанську боротьбу.

З метою увіковічення  безсмертного подвигу борців за свободу України та збереження їх перепохованих останків, з ініціативи громадськості Рівненщини і єпархії УПЦ-КП створено меморіальний комплекс «Героям Гурбенської битви»  та засновано  Свято-Воскресенський чоловічий монастир на Повстанських могилах, головний храм якого освячено напередодні Великодня 2016 року.

Просимо, включити в  Тематичний план випуску художніх марок та блоків  на 2017 рік, випуск поштових марок і конвертів, присвячених битві під Гурбами та Свято-Воскресенському чоловічому монастирю на Повстанських могилах.

                                                                       СХВАЛЕНО

рішення районної ради

від _______________ року

№___

 

 

Посилання