Провела засідання комісія з питань економічного розвитку, комунальної власності те енергозбереження

       7 липня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження. яке проводив її голова  Микола Пасічник. В роботі комісії взяли участь в.о.голови районної ради Олександр Бухало,  голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук, перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк, начальники управлінь і відділів РДА. 
      Комісією  розглянуті  питання порядку денного восьмої   сесії районної ради,  які відносяться до її компетенції. Традиційно були розглянуті питання бюджету, а саме: про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік та затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2016 року. 
      Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Валентина Бухало довела до відома членів комісії про зміни та доповнення до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2016 рік, зміну до Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Здолбунівському районі на 2015-2017 роки,  зміни до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району, затвердженої рішенням сесії Здолбунівської районної ради від 20 грудня 2007 року №305 та інші питання управління майном комунальної власності району. 
      Депутати одноголосно погодили призначення Поліщук Ольги Степанівни на посаду директора Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області.
     Активно долучилися члени комісії до розгляду питання про затвердження схеми планування територій Здолбунівського району. Владислав Щавінський  - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації надав інформацію по даному питанню та відповів на запитання депутатів. За результатами розгляду даного питання постійна комісія прийняла протокольні доручення, в яких доручили головам міської, селищної та сільських рад до 20 серпня 2016 року подати пропозиції щодо внесення змін до схеми планування територій Здолбунівського району, і відповідно,  відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації узагальнити всі пропозиції, внести відповідні зміни до проекту рішення «Про затвердження схеми планування Здолбунівського району» та подати на розгляд постійної комісії з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження.
     При розгляді питання «Про внесення змін до рішення  районної ради від  22 жовтня 2014 року №774 «Про перелік  об’єктів спільної власності територіальних громад  Здолбунівського району та інвентаризацію будівель і споруд об’єктів районної комунальної власності», постійна комісія теж прийняла протокольні доручення, а саме доручити відділу культури і туризму райдержадміністрації спільно з відділом економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації вивчити питання щодо можливості включення до структури Здолбунівського історико-краєзнавчого музею: «Криївки» в урочищі Гурби та музейних кімнат Здолбунівського району, як відокремлених філій. 
      Насамкінець,  члени простійної комісії погодили порядок денний та проекти рішень восьмої сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання. 

 

 

Посилання