День районної ради в Старій Мощаниці

Згідно Плану роботи Здолбунівської районної ради 8 серпня 2016 року відбувся День районної ради в Старомощаницькій  сільській раді. Разом з головою районної ради Олегом Дацюком вирішували наболілі питання для сельчан Світлана Жовтанюк – начальник управління Пенсійного фонду в Здолбунівському районі та Микола Бортник – начальник Здолбунівського управління соціального захисту.

Голова ради разом із керівниками управлінь провели прийом громадян в сільській раді разом із сільським головою Світланою Панасюк.

Основне питання, яке найбільше цікавило жителів села і директора Старомощаницької школи Наталію Єнич – це підвіз дітей до Білашівської та Ступнівської шкіл. Адже після реорганізації їх школи діти змушені будуть доїжджати в сусідні села на навчання. Цікавило батьків учнів, чи буде шкільний автобус підвозити дітей до села Підгайне, адже дорога до села потребує ремонту. На даний час ці питання знаходяться на контролі в керівництва району і до початку навчального року мають позитивно вирішитися.

Багато було питань по соціальному захисту. Так, цікавило жителів села питання надання субсидій, перерахунок пенсій, зміни в пенсійному законодавстві щодо пенсій вчителям та медикам, нарахування допомоги по вагітності і пологах.

На всі питання були надані вичерпні відповіді і роз’яснення головою ради та керівниками управлінь.

 

Посилання