Многая літа 100-річній ювілярці

В рамках проведення Дня районної ради в Старій Мощаниці 8 серпня голова районної ради Олег Дацюк разом із начальником управління Пенсійного фонду в Здолбунівському районі Світланою Жовтанюк та  начальником Здолбунівського управління соціального захисту населення  Миколою Бортником привітали із 100-річним ювілеєм жительку села Підгайне Шелест Тетяну Семенівну, який вона відзначила 7 серпня. Також із вітаннями, квітами та подарунками завітали до ювілярки діти місцевої школи, сільський голова Світлана Панасюк, директор Старомощаницької школи Наталія Єнич, рідні та сусіди Тетяни Семенівни. Іменинниця радо прийняла гостей, подякувала за вітання, поділилася спогадами про своє довге, нелегке життя та всім побажала прожити до ста років.

Розповівши історію свого життя, 100-річна ювілярка, згадала всіх своїх рідних, близьких.  А народилася вона в багатодітній сім’ї, де було 11 дітей. Змалечку тяжко працювала на землі, допомагала батькам в домашньому господарстві, ставши дорослішою ходила в  Мирогощу на роботу до польського поміщика. За своє довге життя пережила і польську владу і створення колгоспів, коли куплену батьками землю забрали  насильно і змушували працювати в колгоспах. Згадала старенька із сльозами на очах і страхіття Великої Вітчизняної війни. Багато було пережито за довгі роки життя.  Пригадала Тетяна Семенівна і чоловіка Івана Сергійовича, з яким народили  і виховали двох дочок. Чоловік  і  старша дочка вже відійшли у Вічність, а менша, якій уже самій за 70 років, доглядає маму.  Не забувають провідувати бабусю і внуки, правнуки і праправнуки.

Багато гарних, щирих слів, привітань звучали вчора для ювілярки. І ще раз хочеться побажати Тетяні Семенівні, щоб вона раділа кожному дню, кожній хвилині свого життя, і нехай Господь дарує їй ще многая і благії літа.

На згадку про пам’ятний день іменинниця охоче сфотографувалася з гостями.

 

Посилання