15 серпня біля приміщення районної ради замайорів квітковий прапор України.

      Працівники і діти Гільчанського Другого дошкільного навчального закладу (дитячий садок) "Теремок" Урвенської сільської ради  підтримали Всеукраїнську акцію «Прапор України – прапор миру», започатковану Всеукраїнським виданням «Сільський вісник». Зазначена акція спрямована на виховання почуття патріотизму, вірності Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України та її найважливіших символів на честь 25-річчя Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України. 
       У період із 21 по 27 серпня 2016 року на території Національного музею народної архітектури та побуту України (сел. Пирогів, Київська обл.) планується створення з живих квітів найбільшого у світі Національного Прапора України площею 15000 кв. м з подальшою реєстрацією цього заходу у «Книзі рекордів Гіннеса» та у «Книзі національних рекордів України».
       Складові частини прапора будуть вирощені тисячами українців з усіх куточків нашої країни. 
      Так, З 15 серпня  починається демонстрація квіткових  прапорів  у районних центрах. 18 серпня збірні прапори прикрасять головні площі обласних центрів, а 21 серпня всі квіти вирушать до Києва, де відбудеться саме дійство. 
    І сьогодні, 15 серпня, перший квітковий прапор, вирощений дбайливими руками працівників і дітей Гільчанського Другого дитячого садочку,  замайорів біля приміщення районної ради.  Виклали прапор з петуній синього кольору та чорнобривців жовтого кольору, під кольори державного стягу. 

 

Посилання