Відкриття експозиційної зали присвяченої Героям Майдану та Героям АТО

      23 серпня 2016 року в приміщенні Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею відбулося відкриття експозиційної зали присвяченої Героям Майдану та Героям АТО.

         На відкритті були присутні директор музею Олег Тищенко, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк,  заступник голови районної ради Олександр Бухало,  голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук, заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації Микола Орлов та численні громадські активісти.

         У своєму виступі Олег Дацюк подякував Олегу Тищенку за активну громадську позицію, патріотизм та  наполегливість у досягненні поставленої мети, відзначив роль депутатів районної ради, які схвалили низку важливих рішень по виділенню коштів на ремонт, облаштування та розбудову музею.

         Участь спонсорів та волонтерів у створенні та відкритті  експозиційної зали було відзначено Подяками Здолбунівської районної ради та Здолбунівської районної державної адміністрації.

Посилання