Відбулася серпнева вчительська конференція

        29 серпня в залі засідань Здолбунівської районної ради відбулася традиційна серпнева вчительська конференція, яка розпочалася з Гімну України.
       З початком нового навчального року педагогів привітав голова районної ради Олег Дацюк, який у своєму виступі побажав вчителям миру, добра, успішної творчої праці для виховання нових поколінь громадян вільної, незалежної і сильної України. «Сьогодні в цьому залі – кращі вчителі району. Ті, хто без перебільшення сказати – вкладає в учнів не тільки свої професійні знання, а ще й душу і серце. Адже ви, шановні педагоги,  не просто даєте дітям знання, ви навчаєте їх самостійно мислити, шукати відповіді на складні запитання, які щораз ставить наш переломний час. Робити це доводиться в умовах дефіциту фінансів. Нам часто доводиться розраховувати на вашу самопожертву і на ваше сумління. Але разом з тим, депутати районної ради і я особисто, будемо робити все, щоб підвищувався соціальний статус педагога, забезпечувались гідні умови для роботи, а робота оцінювалась належно і сповна», у своєму виступі зазначив Олег Дацюк.
      Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2015/2016 навчальному році та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі на 2016/2017 навчальний рік доповіла начальник відділу освіти районної державної адміністрації Лілія Карпенко. Лілія Євгенівна представила свою доповідь у  вигляді презентації і детально зупинилася на всіх питаннях  освітянської галузі району. 
     Після доповіді пройшло обговорення актуальних питань подальшого розвитку освіти Здолбунівщини представниками навчальних закладів району.

     В роботі конференції взяв участь заступник голови районної ради Олександр Бухало. 

 

Посилання