Про затвердження Статуту  комунального підприємства  «Здолбунівське реєстраційне бюро»  Здолбунівської районної ради  Рівненської області в новій редакції     

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(сьоме скликання)
РІШЕННЯ 

 від 22 лютого 2017 року                                                     № 281     

Про затвердження Статуту 
комунального підприємства 
«Здолбунівське реєстраційне бюро» 
Здолбунівської районної ради 
Рівненської області в новій редакції

    
    Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі листа комунального підприємства «Здолбунівське реєстраційне бюро» Здолбунівської районної ради Рівненської області, у зв’язку із зміною юридичної адреси, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада
вирішила:
1. Затвердити Статут комунального підприємства «Здолбунівське реєстраційне бюро» Здолбунівської районної ради Рівненської області в новій редакції, що додається.
2. Доручити директору комунального підприємства «Здолбунівське реєстраційне бюро» Здолбунівської районної ради Рівненської області здійснити реєстрацію Статуту згідно чинного законодавства у відповідних органах державної реєстрації.
3. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови  Здолбунівської районної державної адміністрації Власюка Л.П.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).
                         
Голова ради                         О. Дацюк

 

Посилання