Про звернення депутатів  Здолбунівської районної  ради  до Президента України,  Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо неприпустимості виборів на  окупованій частині Донбасу

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

від  16 листопада  2016 року                                               №219

Про звернення депутатів  Здолбунівської

районної  ради  до Президента України,

 Кабінету Міністрів України та

Верховної Ради України

щодо неприпустимості виборів на

 окупованій частині Донбасу

      Керуючись Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Схвалити текст звернення депутатів Здолбунівської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо неприпустимості виборів на окупованій частині Донбасу  (текст звернення додається).

2. Направити рішення районної ради Президенту України,  Кабінету Міністрів України та Верховній Раді України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення,  учасників АТО та членів їх сімей ( Ковальчук В.В. ).

                   Голова ради                                            О.Дацюк

Звернення

депутатів  Здолбунівської районної  ради до  Президента України, Кабінету МіністрівУкраїни та

 Верховної Ради України щодо неприпустимості виборів на окупованій частині Донбасу

            Берлінські переговори в «нормандському форматі», які відбулися 19 жовтня, стали черговим кроком на шляху до повної здачі Донбасу агресору.

         З моменту підписання Мінських угод про припинення вогню Кремль щоденно їх порушував. За час так званого перемир'я вбито сотні українських військових і цивільних, захоплено ще частину української території.

         Фактично   Україна виконує Мінські домовленості в односторонньому порядку.

       Найцинічніше, що фактичну капітуляцію влада подає як «довгоочікуваний мир». Це не мир – це продовження війни на роки, на десятиліття. Бо Путін не просто вже визнає присутність своїх військ на Донбасі. Він має нахабство шантажувати, що не забере московських найманців, допоки не виконають його основної вимоги – повної легалізації влади терористів.

     Тобто Москва продовжуватиме контролювати окуповані території через своїх посіпак, фактично проведе вибори і надасть терористам офіційного статусу, а тягар фінансування ляже на плечі українців.

        Ми,  депутати Здолбунівської районної ради, звертаємося з вимогою,  не допустити проведення виборів на окупованій частині Донбасу.

        Вважаємо, що повну відповідальність за соціально-економічну ситуацію на окупованих територіях, відбудову знищеної інфраструктури, компенсацію за загиблих має нести окупант – Росія.

        Україні треба припинити будь-які дипломатичні і економічні відносини з агресором та окупованими територіями до часу їх повного визволення.

         Вимагаємо від влади наполягати на зміні «нормандського формату» переговорів на «будапештський», із залученням США та Великої Британії.

СХВАЛЕНО

рішення  районної ради

від 16 листопада 2016 року №219

Посилання