Про районну програму запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017 - 2021 роки

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 (сьоме скликання)

від 31 травня  2017  року                                                            № 331

Про  районну  програму  запобігання

виникненню лісових і торф’яних пожеж

та забезпечення їх ефективного гасіння на

2017 - 2021 роки

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України та з метою запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж на території району, належної організації їх гасіння, запровадження дієвого контролю за станом реалізації заходів з вирішення зазначених питань, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки (далі – Програма),  яка схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від 02 березня 2017 року № 133, що додається.

2.   Райдержадміністрації забезпечити виконання Програми.

3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, 18 Державній пожежно-рятувальній частині Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області  про хід реалізації  Програми інформувати району раду щорічно до 01 січня.

4. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища (Данилюк О.Г.).

Голова ради                                                                                                  О.Дацюк

 

 

 

 

 

Посилання