Свято радості та надії

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.  Сьогодні біля Здолбунівського районного будинку культури відбулося свято хореографічного мистецтва «Майбутнє – це ми!»

Творчі дитячі колективи району  дарували глядачам чудові пісні і танці. Юні художники малювали на асфальті «Світ у дитячих долонях». Для маленьких читачів організовано виставку  художньої літератури «Літо з книгою».

Всі учасники свята і діти і батьки мали змогу долучитися до благодійної акції «Співучасть у долі дитини».  Зібрані кошти передадуть на лікування хворих дітей Лебедева Владислава та Гусара Олександра.

В святкових заходах взяв участь і привітав із Днем захисту дітей заступник голови районної ради Олександр Бухало. Він побажав  діткам міцного здоров’я,  добра, сяючих посмішок  та  щасливого дитинства.

Маленькі жителі Здолбунівщини отримали масу позитивних емоцій та вражень від свята, а їхні батьки мали змогу долучитись до прекрасного та відчути гордість за своїх дітей.

 

Посилання