Учениця із Здолбунова представлятиме збірну України на Міжнародній олімпіаді з географії

       Учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6  Гнатюк Світлана представлятиме збірну України на Міжнародній олімпіаді з географії (наук про Землю),  що відбудеться в серпні у Ніцці (Франція). Це право здолбунівська школярка виборола за результатами ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, що проходила в м. Кропивницькому та конкурсних  відбірково-тренувальних зборів, що днями завершилися у Києві.

    Міжнародна олімпіада з наук про Землю сприяє підвищенню престижу освіти у галузі природознавства, популяризує ідеї сталого розвитку і раціонального природокористування, допомагає розкрити таланти серед учнівської молоді, що цікавиться вивченням дисциплін про землю. Міжнародна олімпіада складається з двох частин. Першою і головною є власне конкурс з природознавчих дисциплін, що складається з трьох блоків: геологія, метеорологія та гідрологія, астрономія. Конкурс складається з теоретичних тестів та практичних завдань.

    Зазначимо, що учні Здолбунівщини вже мають успішний досвід виступів у подібних міжнародних змаганнях. Так у 2016 році Кіпранишин Максим (учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) здобув для України бронзову медаль.

     Досягнення Гнатюк Світлани – це результат її інтелектуальних здібностей, високого рівня освітньої мотивації, наполегливості, цілеспрямованості. І, звичайно, це заслуга її мами, вчителя географії Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №6 Гнатюк Вікторії Володимирівни, яка підготувала переможця Всеукраїнської та учасника міжнародної олімпіади.

        Сподіваємося, що і цей  рік  також стане успішним для Гнатюк Світлани - талановитого знавця географії  із Здолбунівщини.

 

 

Посилання