Працювала постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту

         13 липня 2017 року відповідно до Плану роботи районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту під головуванням Наталії Єнич.

      Депутатами  були  розглянуті  питання, що виносяться на розгляд двадцять першої сесії районної ради і відносяться до компетенції постійної комісії.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук прозвітував про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року та проінформував про зміни, які вносяться в районний бюджет на 2017 рік.

    Заслухали депутати інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Ігоря Антонюка про хід виконання  районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2016-2018 роки. Слід сказати, що дана програма ефективно працює. У 2017 році на виконання заходів Програми виділено 220 тис.грн., з них 149 тис.800 грн. витрачено на оплату одноразових премій для учнівської молоді. 

     Погодили депутати проект рішення про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу, в якому висвітлено умови проведення даного конкурсу.

    Підтримали  члени комісії проекти рішень по   реорганізації загальноосвітніх закладів району в «загальноосвітні школи І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад». Реорганізують Новомощаницьку, Маломощаницьку загальноосвітні школи І-ІІ ступенів та Дерманський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія». 

     Погодили депутати призначення Тимощук Тетяни Олександрівни на посаду директора Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області та укладання нових контрактів з директорами  Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Родіоновим Сергієм Васильовичем та Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Нижник Оленою Юріївною.

       Також члени постійної комісії розглянули питання про надання згоди на передачу медичного обладнання комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» на баланс  комунального закладу охорони здоров'я «Районна стоматологічна поліклініка Здолбунівської районної ради Рівненської області» та Здолбунівської центральної районної лікарні.

     Одноголосно погоджено депутатами проект рішення «Про затвердження Статуту комунального закладу охорони здоров'я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» в новій редакції». 

 

Посилання