Відбулася чергова сесія районної ради

    Сьогодні, 26 липня відбулося пленарне засідання 21 сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Олега Дацюка.

     У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук, депутат обласної ради Владислав Сухляк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації та громадськість району.

     На засіданні були присутні 28 депутатів районної ради, які обговорили та прийняли рішення по 22 питаннях порядку денного сесії. Всі питання були детально опрацьовані попередньо  на постійних комісіях та президії районної ради.

    Сесійне засідання розпочалося зі спілкування депутатів з працівниками культури, які звернулися з проханням розглянути питання щодо виплати їм доплати за вислугу років, яку працівники галузі повинні отримувати відповідно до  постанови Кабінету Міністрів ще з 1 січня цього року. Поспілкувавшись з культпрацівниками, депутати вирішили детальніше вивчити питання щодо доплати та розглянути його на найближчій позачерговій сесії районної ради, запевнивши працівників галузі, що до їхнього прохання дослухаються.

       Потому перейшли до розгляду питань порядку денного. Депутати заслухали інформації  керівника Здолбунівської місцевої прокуратури  Григорія Нижника про стан законності, боротьби зі злочинністю на території Здолбунівського району та начальника Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області   Сергія Криси про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території Здолбунівського району.  Присутні на сесії взяли активну участь в обговоренні. Депутатів цікавили особливості боротьби з гральним бізнесом, контроль за роботою розважальних закладів, котрі працюють у пізню пору, та діяльність правоохоронців, спрямована на припинення збуту наркотичних речовин у нашому краї.

       Серед інших питань, які розглядалися на сесії були такі: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року, про хід виконання  районних програм соціального захисту учасників антитерористичної операції до 2018 року, роботи з обдарованою молоддю на 2016-2018 роки та земельних відносин у Здолбунівському районі на 2016-2020 роки, про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу.

    Крім того, депутати затвердили Статут комунального закладу охорони здоров'я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» в новій редакції.

      Одноголосно погоджено на сесії  призначення Тимощук Тетяни Олександрівни на посаду директора Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області.

 

Посилання