День районної ради в Старомощаницькій  сільській раді

Згідно Плану роботи Здолбунівської районної ради 8 серпня  2017 року відбувся День районної ради в Старомощаницькій  сільській раді. Разом з головою районної ради Олегом Дацюком вирішували наболілі питання селян Микола Бортник – начальник Здолбунівського управління соціального захисту населення, Василь Дрозд – заступник начальника відділу у Здолбунівському районі управління Держгеокадастру у Рівненській області. Основне питання, яке найбільше цікавило жителів села, це підвіз учнів реорганізованої Старомощаницької школи до Білашівської школи та придбання шкільного автобуса. Це питання на контролі в районній раді та райдержадміністрації. Проблеми, які виникли із проведенням тендеру на закупівлю автобуса ще не вирішені, хоча районна рада рішення про виділення дольової участі на закупівлю автобуса прийняла ще в 2016 році.

Багато питань в жителів села виникло по оформленню спадщини на земельні паї, права власності на земельні ділянки. Василь Валерійович надав ґрунтовні відповіді і роз’яснення на всі питання.

Про порядок надання субсидій проконсультував начальник управління соціального захисту населення Микола Бортник.

Також зверталися селяни із питаннями кредитування сільськогосподарського виробництва та ремонту доріг місцевого значення. Голова ради надав інформацію  по даних  питаннях.

В рамках проведення Дня районної ради керуючою справами районної ради Наталією Біндюк була надана методична допомога з питань кадрового та загального діловодства.

 

Посилання