Відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Здолбунівської районної ради

Віповідно до розпорядження голови Здолбунівської районної ради 30 серпня відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Здолбунівської районної ради. Провів засідання голова районної ради Олег Дацюк.

В роботі сесії взяли участь 26 депутатів, голова районної державної адміністрації Сергій Кондрачук, представники правоохоронних органів, голови територіальних громад району.

На розгляд сесії було винесено п’ять питань. Зокрема, депутати підтримали: внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік, надання згоди на проведення будівельних робіт та надання матеріальної допомоги на лікування.

Також депутатами було підтримано рішення про погодження надання у користування ділянки надр площею 1,2 га, що містить корисні копалини місцевого значення, Товариству з обмеженою відповідальністю«ІНТЕР РЕСУРС» з метою видобування пісків  Цурківського родовища .

З депутатським запитом щодо вирішення проблемного питання  своєчасної видачі закордонних паспортів громадянам виступив Ігор Жовтанюк, який був одноголосно підтриманий депутатським корпусом.


 

Посилання