Здолбунів відсвяткував День міста

Зранку в усіх храмах міста відслужили подячні молебні за Здолбунів та його мешканців.

А вже в обід в міському гідропарку відбулося урочисте відкриття свята. Здолбунівчан та всіх присутніх сердечно привітали  представники влади району, депутати обласної та Верховної Ради.  Побажав здолбунівчанам  добра і достатку, впевненості у завтрашньому дні, а нашому місту — економічного і соціального розквіту заступник голови районної ради Олександр Бухало.

Традиційно були вручені подяки і подарунки людям, які не на словах, а на ділі люблять своє рідне місто — активні у громадському житті. 

Насичена програма заходів була цікавою для всіх мешканців від найменших жителів до старшого покоління.  Дитячі атракціони, святкова виставка-продаж  робіт та майстер-класи  народних умільців; розважально-ігрова програма для дітей  «Спритні, дружні, креативні»,  виступ оркестру українських народних інструментів  Здолбунівської музичної школи; музично-розважальна програма , конкурс-дегустація «Майстер шеф по –здолбунівськи» та на завершення святкування  фаєр-шоу «Енергія вогню».

Хочеться ще раз побажати і місту і жителям процвітання, добра та мирногТеплого недільного дня 10 вересня Здолбунів відсвяткував 520 річчя.о голубого неба!

 

Посилання