Відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища

3 жовтня 2017 року відповідно до затвердженого графіка відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища під головуванням Данилюка Олександра Григоровича.

Комісією були розглянуті   питання, що виносяться на розгляд двадцять третьої сесії районної ради, зокрема: про хід виконання  програми підтримки збільшення обсягів виробництва ярої пшениці та гречки у Здолбунівському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 24.02.2016 року №55, та  про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду приватному підприємству «Фірма «СОМГІЗ» на території Урвенської сільської ради та інше.

Дискусійним виявилося питання про стан та перспективи розвитку лісового господарства в районі – проведення вирубок лісу» з якого інформували Дрозд П.А.- директор ДП «СЛАП Здолбунівський держспецлісгосп»  та Хилюк В.М.- лісничий ДП «Рівненський лісгосп» Здолбунівське лісництво. Працівники лісового господарства стурбовані станом лісів насьогодні, їх площа значно зменшується. В основному це стосується соснових  лісів, що потерпають від нашестя комах. В результаті - дерево гине, і навіть зрубане приносить мало користі.

         За результатами розгляду даного питання  членами постійної комісії було рекомендовано  підготувати  відповідне звернення  на розгляд сесії районної ради.

Також, в рамках контролю, члени постійної комісії розглянули питання про хід виконання рішення районної ради «Про діяльність національного Дермансько-Острозького природного парку та  Дермансько-Мостівського регіонального ландшафтного парку та погодили порядок денний і проекти рішень двадцять третьої сесії районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання