Провела засідання постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту

Перед пленарним засіданням двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання питання порядку денного сесії розглядаються на постійних комісіях, які розпочали роботу 3 жовтня поточного року. Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту під головуванням Наталії Єнич розглянула ряд питань, які належать до її компетенції.

Віктор Ящук - начальник відділу  молоді  та спорту райдержадміністрації проінформував про хід виконання  районної програми підтримки молоді на 2016-2020 роки.

   Заступник начальника управління промисловості,  інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина  Бухало довела до відома депутатів інформації  про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік, про внесення зміни до рішення районної ради від 09 вересня  2016 року №165 «Про надання згоди на здачу в оренду приміщень та обладнання харчоблоків загальноосвітніх навчальних закладів району для організації харчування учнів» та про надання згоди на проведення будівельних робіт за робочим проектом «Капітальний ремонт даху будівлі Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва». Вказані проекти рішень погоджені депутатами і виносяться на розгляд сесії. Разом з тим, проект рішення про вилучення з оперативного управління Здолбунівської центральної лікарні об’єктів майнового комплексу, що знаходяться за адресами: селище Мізоч, вул. Сурмичі, 2 та селище Мізоч, вул..Б.Хмельницького, 1 не знайшов підтримки в депутатів і в результаті голосування не погоджено винесення на сесію даного питання.

Голова районної ради Олег Дацюк ознайомив депутатів з проектами  рішень про застосування революційного прапора ОУН на території Здолбунівського району  та про делегування представників від Здолбунівського району до складу Госпітальної ради Рівненського госпітального округу.

Начальник фінансового управління Володимир Нечипорук проінформував про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та прозвітував про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

 

Посилання