Засідала комісія з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження

    Продовжують роботу постійні комісії районної ради. 6 жовтня  цього року відбулося засідання комісії з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження під головуванням Миколи Пасічника.

     Депутати заслухали звіти  директора комунального підприємства «Здолбунівське реєстраційне бюро» Здолбунівської районної ради Рівненської області Вадима Мішури та в. о. директора КП «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради Рівненської області» Ольги Кухарук про господарську та фінансову діяльність.

     Владислав Щавінський- начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації проінформував про  хід виконання районних  програм  ремонту та утримання автомобільних доріг  загального користування на території Здолбунівського району на 2016- 2020 рокита індивідуального  житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2016-2020 роки.

     Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік доповів голова районної ради Олег Дацюк.

   Під час засідання розглядалося питання  про вилучення з оперативного управління Здолбунівської центральної лікарні об’єктів майнового комплексу, що знаходяться за адресами: селище Мізоч, вул. Сурмичі, 2 та селище Мізоч, вул..Б.Хмельницького, 1. В результаті обговорення і голосування проект рішення не підтримано депутатами.

     Членами постійної комісії були розглянуті питання реорганізації навчальних закладів району:  Гільчанської, Бущанської , Глинської, Дерманської загальноосвітніх  шкіл І-ІІІ ступенів в відповідні НВК.  Комісією рекомендовано доопрацювати дані питання відповідно до вимог чинного законодавства та регламенту Здолбунівської районної ради.

 

Посилання