Допомога для маленької Софійки

Любителі футболу і просто небайдужі люди зібралися 8 жовтня цього року на стадіоні «Локомотив»,  де відбулися футбольні благодійні матчі між збірною командою Здолбунівської  райдержадміністрації, районної і міської рад та збірною командою священнослужителів Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, і між футболістами дитячо-юнацької спортивної школи м. Здолбунів та футбольного клубу «Кристал» м. Дубно. 

Благодійний захід відбувся з ініціативи Здолбунівської районної ради, Здолбунівської райдержадміністрації,   Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та Благодійного фонду “Любіть Україну” з метою надання допомоги маленькій жительці с. Кунин Здолбунівського району Софійці Кваснюк, для лікування якої потрібно велику суму коштів.

Благодійний футбольний матч дійсно згуртував всіх і багато людей підтримали Софійку в її нелегкій боротьбі.

Голова районної ради Олег Дацюк щиро дякує всім,  хто долучився до порятунку дитини, адже спільними зусиллями вдалося зібрати близько 85 тисяч гривень. Нехай Господь допомагає маленькій Софійці і всім, хто не залишив її в біді.

  

 

Посилання