Профорієнтаційні змагання школярів

17 – 18 жовтня 2017 року на базі Мізоцького будинку культури та районного будинку культури м. Здолбунів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів було проведено турнір знавців професій. Ініціатором та організатором заходу був районний центр зайнятості населення (директор Бабич С.М.) спільно із відділом освіти (начальник відділу Антонюк І.В.) та районним методичним кабінетом (завідувач Глущук Н.О.).

Команди змагалися у різноманітних профорієнтаційних конкурсах на знання професій. Захід проходив в активній атмосфері, учасники показали свої можливості у презентації домашнього завдання профорієнтаційного напрямку, знання у класифікації професій, у залученні професій до створення певних речей, вміння розгадувати ребуси, артистичні здібності у відтворенні актуальних робітничих професій за допомогою міміки та жестів.

Вболівальники також були залучені до різноманітних ігор та вправ на відгадування професій. Був проведений конкурс на визначення команди, у якої найактивніші вболівальники. Це були команди Білашівського НВК та Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4.

         17 жовтня у заході брали участь команди Білашівського, Дерманського Мізоцького, Ступнівського НВК та Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможцями стали:

І місце – команда «Мізоцький патруль» Мізоцького НВК;

ІІ місце – команда «М’ясорубка сміху» Дерманського НВК;

ІІІ місце – команда «Архітектори» Ступнівського НВК.

         18 жовтня переможцями серед команд учнів міських шкіл стали:

І місце – команда «Компас» Здолбунівської гімназії;

ІІ місце – команда «Thewordofprofessions» Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4;

ІІІ місце – команда «Укропи» Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№5.

 

Посилання